Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Deposu
Haziran 7, 2021
Ankara Ev Taşıma
Haziran 7, 2021

Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama firmamız Ankara Yücel Nakliyat siz değerli müşterilerimize 45 seneden fazla süredir hizmet vermenin gururu içerisindeyiz. Ankara Evden Eve Nakliyat alanında verdiğimiz hizmetin yanında ekstra olarak Ankara Eşya Depolama işi de yapmaktayız. Ankara Eşya depolama tesislerimiz sayesinde artık eşyalarınızı huzur ve güven içinde depolayın. Depo alanlarımız firmamıza ait olup inşaat aşamasında iken eşya depolamacılığı için özel olarak tasarlanmıştır. Toz, kir ve nemden uzak en iyi biçim ve programda depolama hizmeti sunuyoruz. Ankara Eşya Depolama alanlarımızın güvenliği 7/24 olarak faaldir. Bununla birlikte kamera ve gözetleme sistemlerimiz de son modeldir. Aynı zamanda depo alanlarımızın kullanımı ve oda bölümlerinin girişi sadece firma yetkilileri ve eşya sahipleri tarafından yapılabilmektedir.Deprem, sel, çalınma ve hasar görme ihtimaline karşı tedbirleri alınmış güvenli depo ve antrepo alanlarımızda ev veya iş yeri eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, evden eve nakliyat esnasında veya depolama alanında oluşabilecek risklere karşı sigortalı olarak depo hizmeti vermekteyiz. Özellikle yurt dışı görevi, ev tadilatı, evlilik durumu ve maddi sebeplerden ötürü gelişen depo ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti sunarak çözüm üretiyoruz.

Ankara Eşya Depolama denilince akla gelen sayılı firmalardan olmamızın gururu bizi daha çok heveslendirip bu alanda daha fazla yükselmemizi daha ileri gitmemizi sağlamaktadır. Ben eşyanın başında olmayacağım eşyam güvende olur mu? Diye artık düşünmenize gerek yok. Güvenlik tedbirler tam alınmış, 24 saat kamera sistemi ile izlenen ve  uzman depo bekçilerinin bulunduğu profesyonel depo hizmetinden sizde yararlanın. Dünya standartları seviyesine eş değer kalitede depolama hizmeti sunabilmek için buradayız. Çok yoğun stres altında yaşayan insanlarımıza en iyi kiralık eşya depolarında aylık ve yıllık olarak güvenle eşya saklama imkanı sunuyoruz. Teknolojinin çok ilerlediği bu dönemde; eski yöntemler ile eşya depolamayı artık bir kenara bırakın. Ankara’nın en iyi depolama ve ev taşıma firması olarak, modern çağa uygun tasarlanmış yaklaşık 5000 metre kare üzeri kurulu depolarımızdan sigortalı olarak eşya depolama imkanı sunuyoruz.

Depolama : Ankara Eşya Depolama hizmeti büyük nakliyat firmaları tarafından verilmektedir. Bu hizmetin verilebilmesi için nakliyat firmasının geniş ve güvenli depolarının olması gerekmektedir ki firmamızda bu şekilde geniş ve güvenli depolara sahiptir. Bu hizmetten çeşitli nedenler ile ağır ev ya da ofis eşyalarını kullanmayacak kişiler yararlanmaktadırlar. Geniş depolarımıza eşyaların hepsi koyulabileceği gibi bir kısmını da koyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda da aynı koyduğunuz yenilikte ve temizlikte alabilirsiniz.

 

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

Eşyalarınızın depolarımızda bir süre beklemesini istediğinizde bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize gelerek bu eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapmakta ve kapalı kasa araçlarımıza yükleyerek depolarımıza getirmekteyiz. Bu şekilde paketleme yapılarak koruma altına aldığımız eşyaları depolarımıza yerleştirmekte ve zarar görmemesi içinde gerekli önlemleri almaktayız. Aldığımız önlemler arasında ise şunlar bulunmaktadır.

  • Yangın, sel deprem gibi doğal afetler olması ihtimaline karşın sigorta yapmaktayız.
  • Depolarımızı düzenli ilaçlayarak böcek ve haşerat oluşumunu önlemekte ve bunların eşyalara zarar vermesini önlemekteyiz.
  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta ve eşyalarda rutubet ve küf oluşumunu önlemekteyiz.
  • Depolarımızı düzenli olarak temizlemekte ve toz oluşumuna izin vermemekteyiz.

Depolama Fiyatları : Ankara Eşya Depolama fiyatları en uygun olarak firmamız tarafından verilmektedir. Eşyalarınızın güvenli depolarımızda beklemesi sırasında bunun bütçelerinize yüksek maliyetler getirmemesi için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların alınacağı adres, miktarı ve ne kadar süre kalmasını istediğiniz gibi bilgiler değerlendirilerek bütçenize uygun fiyat teklifi yetkili arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Bu uygun fiyatlar ile eşyalarınızın istediğiniz kadar uzun bir süre burada kalmasını sağlamanız da mümkün olmaktadır. Eşyaların depolarımız da karışması gibi bir durum kesinlikle olmamakta bu konuda deneyimli ekiplerimiz özel istifleme yöntemleri ile her müşterinin eşyalarını ayrı olarak istiflemektedir.

Ankara Eşya Depolama hizmetimizden yararlandıktan sonra bu eşyaları almak istediğinizde firmamıza bir hafta kadar önce haber vermeniz eşyaların sorun yaşanmadan teslim edilmesi için yararlı olacaktır. Firmamız belirttiğiniz gün için planlama yaparak eşyaları istediğiniz adrese tam zamanında nakliye edecektir. Ankara ve çevre illerde yaşıyorsanız kıymetli eşyalarınızı bıraktığınız gibi yeni halleri ile sorun yaşamadan teslim almak için firmamızı tercih etmelisiniz.

Tecrübe : Ankara Eşya Depolama firmamız Ankara Yücel Nakliyat çalışanları son derece profesyonel, kaliteli ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. İşinin ehli olan 300+ çalışanımız ile Ankara Eşya Depolama firmaları arasında isim yapmış bir firmayız.  İşinin ciddiyetinin ve taşıdıkları sorumluluğun farkında olan elemanlarımız, arasında Ankara Yücel Nakliyat firmamızın kuruluşundan bu yana bizimle aynı yolda ilerleyen elemanlarımızda mevcuttur. İşinde Uzman elemanlarımızın hepsi deneyim olup , İşi kalfasına veya çırağına bırakmadığımızı bilmenizi isteriz. Verilen hizmet her daim müşteri memnuniyeti ve müşteri referansı ile sonuçlanarak bizleri bu evreye getirmişlerdir.Tüm çalışanlarımız sigortalı dır.

Sözleşme : Ankara Yücel Nakliyat firması müşterisine verdiği önemi ve değeri her türlü sizlere belirtmektedir. Karşılıklı güveni güçlendirmek için Nakliyat sözleşmesi hem nakliyeci hem müşterinin haklarını korumak için imzalanan ve yapılacak olan iş ile ilgili bilgilerin yer aldığı birçok maddeden oluşan bir sözleşme olup bu sözleşmede aşağıda yer alan maddelere yer verilmektedir.

Ankara Eşya Depolama öncesi depolama şirketi ile sözleşme imzalamanız son derece önemlidir. Hem nakliye şirketi hem altına kaşesini basıp imzasını attığı sözleşmeye sadık kalmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sözleşmenin yanında özellikle Ankara Eşya Depolama yapılacak olan depolamada sigorta poliçesini talep ediniz.

Eşyaların de monte edilmesi: Ekiplerimizde bulunan sertifikalı marangozlarımız ile en iyi şekilde mobilyalarınızı söküyor ve paketliyoruz. Aynı zamanda öncesinde yapmış olduğumuz keşif sonrası bütün sökülecek ve paketlenecek ürünleriniz için profesyonel personeller gönderiyoruz.

Beyaz eşyaların sökülmesi: Beyaz eşyalarınızı sökerken bağlantılarının hasar almamasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyaların depolarda koku yapmaması için gerekli ürünler kullanıyor ve ambalajlıyoruz.

Eşyaların Paketlenmesi: Ambalaj sistemimiz en iyisidir. Eşyalarınızı ambalajlarken en iyi ürünlerle ambalajlıyor ve taşıyoruz. Taşıma esnasında oluşabilecek darbeleri önleyen ve eşyaları toz, kir ve nemden koruyan malzemelerimiz en iyisidir. En az on yıl boyunca eşyayı koruyabilecek niteliktedir.

Yüksek standartlara sahip Ankara kiralık eşya depolarımızda siz değerli müşterilerimize 7/24 saat depolama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, haşere ve böceklere karşı ilaçlaması sürekli yapılan depolarımızda her türlü sağlık önlemi alınmaktadır. Özellikle eşyanın hasarını gideren sigorta kadar, hijyenik şartlara uygun olarak depo yapılması çok dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Sizi anlayan ve her türlü ihtiyacınızı size ek ücret yansıtmadan yapabilen tek taşıma firmasıyız. İnanması zor ama bu güne kadar ev eşyası depolaması ile yaşadığımız bir sıkıntı olmadı. Çünkü, biz işimize değer vererek Ankara’nın her noktasında depolama konusunda adını sıkça duyurmayı başarmış tek evden eve taşıma ve depolama firmasıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir