Ankara Eşya Deposu

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021
Ankara Eşya Depolama
Haziran 7, 2021

Ankara Eşya Deposu

Ankara Eşya Deposu

Depolama : Ankara Eşya Depolama hizmeti büyük nakliyat firmaları tarafından verilmektedir. Bu hizmetin verilebilmesi için nakliyat firmasının geniş ve güvenli depolarının olması gerekmektedir ki firmamızda bu şekilde geniş ve güvenli depolara sahiptir. Bu hizmetten çeşitli nedenler ile ağır ev ya da ofis eşyalarını kullanmayacak kişiler yararlanmaktadırlar. Geniş depolarımıza eşyaların hepsi koyulabileceği gibi bir kısmını da koyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda da aynı koyduğunuz yenilikte ve temizlikte alabilirsiniz.

Eşyalarınızın depolarımızda bir süre beklemesini istediğinizde bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize gelerek bu eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapmakta ve kapalı kasa araçlarımıza yükleyerek depolarımıza getirmekteyiz. Bu şekilde paketleme yapılarak koruma altına aldığımız eşyaları depolarımıza yerleştirmekte ve zarar görmemesi içinde gerekli önlemleri almaktayız. Aldığımız önlemler arasında ise şunlar bulunmaktadır.

  • Yangın, sel deprem gibi doğal afetler olması ihtimaline karşın sigorta yapmaktayız.
  • Depolarımızı düzenli ilaçlayarak böcek ve haşerat oluşumunu önlemekte ve bunların eşyalara zarar vermesini önlemekteyiz.
  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta ve eşyalarda rutubet ve küf oluşumunu önlemekteyiz.
  • Depolarımızı düzenli olarak temizlemekte ve toz oluşumuna izin vermemekteyiz.

Depolama Fiyatları : Ankara Eşya Deposu fiyatları en uygun olarak firmamız tarafından verilmektedir. Eşyalarınızın güvenli depolarımızda beklemesi sırasında bunun bütçelerinize yüksek maliyetler getirmemesi için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların alınacağı adres, miktarı ve ne kadar süre kalmasını istediğiniz gibi bilgiler değerlendirilerek bütçenize uygun fiyat teklifi yetkili arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Bu uygun fiyatlar ile eşyalarınızın istediğiniz kadar uzun bir süre burada kalmasını sağlamanız da mümkün olmaktadır. Eşyaların depolarımız da karışması gibi bir durum kesinlikle olmamakta bu konuda deneyimli ekiplerimiz özel istifleme yöntemleri ile her müşterinin eşyalarını ayrı olarak istiflemektedir.

Ankara Eşya Deposu hizmetimizden yararlandıktan sonra bu eşyaları almak istediğinizde firmamıza bir hafta kadar önce haber vermeniz eşyaların sorun yaşanmadan teslim edilmesi için yararlı olacaktır. Firmamız belirttiğiniz gün için planlama yaparak eşyaları istediğiniz adrese tam zamanında nakliye edecektir. Ankara ve çevre illerde yaşıyorsanız kıymetli eşyalarınızı bıraktığınız gibi yeni halleri ile sorun yaşamadan teslim almak için firmamızı tercih etmelisiniz.

Ankara eşya depolama firması olarak eşya depolama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz, evinizdeki fazla eşyalar yada komple eşyalarınız depomuzda evindeymiş gibi rahat olacaktır bundan şüpheniz olmasın. Kullanılması açısından belli bir süre ihtiyaç duyulmayan eşyaların güvenilir bir şekilde saklanmasına eşya depolama adı verilmektedir.

 

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

Bu alanda kurulduğu günden bu yana oldukça muazzam ve kaliteli bir biçimde hizmet veren Ankara Yücel Nakliyat en seçkin şirketler arasında yer almaktadır. Güvenilir bir biçimde, dürüstlük ve öz güven çerçevesi etrafında müşterilerinin memnuniyetine yönelik hizmet vermektedir. Her zaman kendine özgü teknikleriyle ve depo alanlarıyla sunumuna devam etmektedir. Uzun yıllardan beri Başkent Ankaradayız. Ankara Eşya depolama firması olarak Ankara’da eşya depolama hizmeti sunan en büyük 5 firma arasında yer alıyoruz. Eşya depolama son zamanların en kullanışlı hizmeti haline gelmiştir. İnsanlar bazen işi gereği başka şehirlere gitmek zorunda kalıyor.

Fakat eşyalarını götürmesi istenmediği için kirada olduğu evi de bırakıp boş yere kira vermek istemiyor. İşte tamda burada eşya depolama işi yapan bizlere ulaşarak ekonomik ve indirimli fiyatalara eşyalarının depolanmasını sağlıyor. Kimileri de evinde fazla kullandığı fakat eve sığmadığı için eşyalarının kiralık depo ortamında muhafaza ediyor.

Ankara Eşya Depolama Şirketi, Kullanılması açısından belli bir süre ihtiyaç duyulmayan eşyaların güvenli bi şekilde saklanmasına eşya depolama adı verilmektedir. Bu alanda kurulduğu günden bu yana oldukça muazzam ve kaliteli bir biçimde hizmet veren Profesyonel Ankara Yücel Eşya Depolama Şirketimiz, en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır. Güvenilir Eşya Depolama hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz Eşya depolama hizmetlerimiz de sizler için indimli fiyatlarımız mevcuttur. Siz değerli müşterilerimiz bizimle ev eşyası depolama, ve ofis eşyası depolama, hizmeti alabilir ve güvenilir kurumsal hizmetlerimizden daima yararlanabilirsiniz.

ambalajlama ve muhafaza nasıl yapılır:

1.Eşyalarınızı özel depo ambalaj malzemelerimiz ile paketleyip depomuza transfer ediyoruz.

2.Mutfak eşyalarınızı ve giysi tarzı eşyalarınızı sağlam kolilerimiz ile alıp depomuzda fazla üst üste koymadan istifliyoruz.

3.Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlar ile sarılıp havalı Nayloncuk ile koliye yerleştirmekteyiz.

4.Mobilya eşyalarınızı söküp  balonlu patpatlar ile sarıyoruz.

5.Monta ve de-monte eşyalarınızı uzman personellerimiz tarafınca söküp tekrar başka bir taşınma süresinde aynı şekilde kurulumlarını gerçekleştirirler.

6.Evinizde elektronik ve elektrikli eşyalarınızı avize, lamba, abajur,  vs.deneyimli personellerimiz tarafından sökülmesi ve montesi yapılmaktadır.

7.Beyaz eşyaların yerinden sökülüp depoda içleri bozulmadan depolama malzemeleriyle sarılıp özel ambalaj yapıyoruz.

8.Duvara monteli olan televizyon, tv ünitesi, raf, tablo, ayna vs duvar saati gibi eşyalarınızı söküp ve başka bir taşınma sürecinde montesini sağlamaktayız.

Ankara Eşya Depolama öncesi depolama şirketi ile sözleşme imzalamanız son derece önemlidir. Hem nakliye şirketi hem altına kaşesini basıp imzasını attığı sözleşmeye sadık kalmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sözleşmenin yanında özellikle Ankara Eşya Depolama yapılacak olan depolamada sigorta poliçesini talep ediniz.

Eşyaların de monte edilmesi: Ekiplerimizde bulunan sertifikalı marangozlarımız ile en iyi şekilde mobilyalarınızı söküyor ve paketliyoruz. Aynı zamanda öncesinde yapmış olduğumuz keşif sonrası bütün sökülecek ve paketlenecek ürünleriniz için profesyonel personeller gönderiyoruz.

Beyaz eşyaların sökülmesi: Beyaz eşyalarınızı sökerken bağlantılarının hasar almamasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyaların depolarda koku yapmaması için gerekli ürünler kullanıyor ve ambalajlıyoruz.

Eşyaların Paketlenmesi: Ambalaj sistemimiz en iyisidir. Eşyalarınızı ambalajlarken en iyi ürünlerle ambalajlıyor ve taşıyoruz. Taşıma esnasında oluşabilecek darbeleri önleyen ve eşyaları toz, kir ve nemden koruyan malzemelerimiz en iyisidir. En az on yıl boyunca eşyayı koruyabilecek niteliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir