Çankaya Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021
Ankara Eşya Deposu
Haziran 7, 2021

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ankara Yücel Nakliyat firmamızın Ankara’nın her yerinde olduğu gibi Çankaya’da da hizmet vermektedir. Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız her geçen gün daha özverili çalışması ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda verilmiştir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat mesleğinin uzman kolu olan firmamız Ankara Yücel Nakliyat alanında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Çankaya Nakliyat Şehirde sürekli olarak büyüyen sektörde hep en çok tercih edilen firmalardan olan Ankara Yücel nakliyat firmamız uzman personeli ve geniş araç filosu ile müşterilerine kusursuz taşıma hizmetleri vermektedir. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde bugüne kadar binlerce başarılı hizmet gerçekleştiren firmamız daha iyisini yapabilmek için kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde profesyonel ekibimiz dikkatli ve özenli taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Bu sayede eşyalarınız hep güvenle taşınmaktadır. Çankaya Evden Eve Nakliyat tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ve onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek çalışmaktayız. 45 senenin verdiği deneyim ile birlikte özel olarak sunduğumuz ev taşıma işlemleri hijyenik, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız ile yapacağınız ön görüşmelerden sonra eksper uzmanımız evinizi, yol mesafesini ve eşyalarını dikkatlice inceledikten sonra size en uygun ücreti sunacaktır, bu teklifin ardından sizde kabul ettiğiniz taktirde yine sizin belirlediğiniz gün ve saate ev taşıma işlemlerine başlanacaktır. Taşıma alanındaki başarılı ekibimiz kısa süre içerisinde eşyalarınızı yeni evinize taşıyacaktır.Türkiye’de nakliye sektöründe yaptığı işin hakkını vererek, tüm detayları iyi düşünülmüş itinalı ve güvenli olarak planlanmış evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Pek çok detayla üstün hizmet anlayışı hakim çalışma yürüterek, taşınan müşterilerimizin unutulmaz anılar biriktirmesini başarıyoruz.

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

 

Sigorta: Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Çankaya Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız. Ankara Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz. Çankaya Evden Eve Nakliyat firması Ankara Yücel Nakliyat Eşyalarınızı sigortalayarak , herhangi bir eşya çizilmesi, kırılması ,taşırken zarar görmesi durumunu üzerine alarak eşyalarını sigortalamaktadır. Sigortalı eşyalarınız herhangi bir durumda yerine yenisi getirilerek, ücreti ödenerek veya zararı onararak sigortayı işleme sokmaktadır. Benim başıma gelmez sakın demeyin. Sizde sigortalı nakliyat ile ev taşıtarak kendinizi ve eşyanızı garantiye alın. Korsan ve merdiven altı firmalara karşı hazırlıklı olun. İyi bir araştırma yapmadan taşınmayın. Piyasada çok sayıda korsan firma var. Sizde bunlardan birine denk gelerek, eşyanızı perişan etmeyin. Biz Yücel  evden eve nakliyat olarak garantili ve sorunsuz taşımanın size sözünü ve sözleşme üstünde garantisini veriyoruz. Bizimle sigortalı ev taşıtarak ev taşıma işinizi garantiye alın. Ev taşımak şansa bırakılacak bir iş değil. Hepimizin evinde maddi ve manevi değeri olan çok sayıda eşya var. Sigortalı ev taşıma firmaları içinde bizim firma olarak yerimiz ve konumumuz çok farkıdır. Bununda sebebini sizde aslında çok iyi anlayabilirsiniz. Standartlara göre hareket etmek yerine, herkesin farklı bir şekilde yapmaya çalıştığı düzene girmek hatadır. Dünya’da herkes her konuda müşteriye verilen zararı karşılamak zorundadır. Bizde bunu sigortalı Çankaya ev eşyası taşıma işinde uygulayarak, yeni ve güçlü müşterilerin bizimle taşınmasını sağladık.

Tecrübe : Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız Ankara Yücel Nakliyat çalışanları son derece profesyonel, kaliteli ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. İşinin ehli olan 300+ çalışanımız ile Çankaya Evden Eve Nakliyat firmaları arasında isim yapmış bir firmayız.  İşinin ciddiyetinin ve taşıdıkları sorumluluğun farkında olan elemanlarımız, arasında Ankara Yücel Nakliyat firmamızın kuruluşundan bu yana bizimle aynı yolda ilerleyen elemanlarımızda mevcuttur. İşinde Uzman elemanlarımızın hepsi deneyim olup , İşi kalfasına veya çırağına bırakmadığımızı bilmenizi isteriz. Verilen hizmet her daim müşteri memnuniyeti ve müşteri referansı ile sonuçlanarak bizleri bu evreye getirmişlerdir.Tüm çalışanlarımız sigortalı dır.

Ücretsiz Ekspertiz :  Ücretsiz ekspertiz ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde size fayda sağlar. Çankaya  evden eve nakliyat firmaları arasında parasız ekspertiz hizmeti sunan, Yücel evden eve taşıma firmasıyla tanışın. Yücel nakliyat, Ankara’da bulunan ev eşyanızı ücretsiz ekspertiz yaparak inceler. Ankara nakliye firmaları arasında bu hizmeti sorunsuz olarak sadece bizden alabilirsiniz. Ankara’nın en iyi ev taşıma firmasıyla sizde çalışın, avantajlı imkanlardan faydalanın. Ücretsiz Ekspertiz sayesinde bir çok yanlış anlaşılma önceden çözülmüş olacaktır.

Çankaya Evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde sorun yaşamak istemezsiniz. Biz size en iyi ev taşıma hizmetini inceleme yaparak, konusunda uzman kadrolarla belirliyoruz. Ankara evden eve nakliye firmaları arasında en iyi ve kaliteli asansörlü ev taşıma hizmeti bizim size sunduğumuz hizmetlerde saklıdır. Firmamız sizi sorunlarla karşılaşmamanız ve en iyi taşıma hizmeti almanızı sağlamak amacıyla ücretsiz ekspertiz yollar. Sizde taşıma günü sorun ve sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız ücretsiz ekspertiz talep ediniz. Aşağıda size detaylı olarak ekspertiz fiyatını belirleyen faktörler sıralanmıştır.

 • Eşyanın miktarı ve hacmine göre
 • Eşya için kullanılması gereken ambalajlama ve paketleme malzemesi miktarına göre
 • Eşyanın taşınması için gerekli olan ekip sayısına göre
 • Eşyada bulanan ufak ve kırılacak eşyalarının miktarına göre
 • Eşyanızda bulunan ufak ve kırılacak eşyaların paketleme isteğine göre
 • Eşyaların taşınması için kurulan taşıma asansörünün özelliğine göre
 • Taşınacak eşyanın katlarına göre
 • Eşyaların iki yer arasındaki mesafesine göre
 • Eşyanın taşıma sigortası bedeline göre
 • Fabrika ve şehirler arası taşıma yapan firmalar için artı olarak
 • Frigo kasaya göre
 • Normal saç veya çelik kasa özelliğine göre
 • Açık veya üstü tenteli araç olma özelliğine göre
 • Damperli araç olma özelliğine göre
 • Tonajına göre

Sigortalı taşımacılık hizmetleri müşterilerin firmaları tercih etmesinde en büyük etkenlerden bir tanesidir. Eşyalarınıza taşıma sırasında gelebilecek herhangi bir zararda mağdur olmamanız için nakliye firmasının size mutlaka sigortalı taşımacılık hizmeti sunması gerekmektedir. Bu yüzden firma tercihi yaparken bu uyarıyı dikkate alarak tercih yapınız. Profesyonel hizmet anlayışı ve hizmetlerinde daima müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamızda güvenilir taşıma hizmeti almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.Şehir içi taşıma ile ilgili bile titiz bir çalışma ile detaylandırıldığı , taşınanlar için unutulmaz anılarla dolu lüks ve ucuz nakliye firmamız uluslar arası standartlar dahi üzerine çıkarak doyumsuz ev taşımanızı sağlıyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti ilkesinde asla taviz vermeden Ankara’nın en iyi taşıma fiyatları ile kalitesi yüksek şehir içi evden eve nakliyat hizmeti almanızı sağlıyoruz.üm taşıma işlerinizde saatlik, haftalık ve aylık mobil asansör kiralama imkanı sağlıyoruz. Özellikle uzun süreli Ankara kiralık asansör kiralama fiyatlarında  indirim uyguluyoruz.

Türkiye geneli şehirler arası yük taşıması uygun ücretler ile yapılır. Özellikle saman, un, tuğla, sebze, meyve gibi tüm ürünler açık veya kapalı kasa kamyonlar ile taşınır. Firmamız her boyutta ve uzunlukta araç filosu ile yük taşıma işlerinizde hizmetinizdedir. Unutmayın ki, taşınırken en önemli konulardan biri çalışan personelin işte anlaması, tecrübeli ve güvenilir olması hususudur. Ayrıca, mobilya söküm takım işlerinde çalışan marangozların eli işe yatkın olması vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır. Eve girerken ekip başı iyi bir planlama ile düzenli taşımanın idareciliğini iyi yapmalıdır. Çocuk odası, yatak odası ve salonda olan tüm mobilyaların sistemli şekilde sökülüp paketlenmesi yapılır. Eşyanın taşınacağı binaya asansör sistemi kuruluyorsa, teleskopik veya kurmalı asansör ile eşya sağa sola çarpmadan araca indirilir.Özel yetiştirilmiş ekipler ile çalışmak her zaman Ankara Yücel nakliyat firması için bir avantaj olmuştur. Bununda en çok belli olduğu yeri ise, eşyanın araca istif edilme yeridir. Özellikle evden eve taşıma işlerinde eşyanın zarar gördüğü yer % 75 oranıyla kamyonun kasasıdır. Hasarın oluşması engellenecek biçimde aralarına strafor ve köpük konularak koruma altında taşınması sağlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir