Depolama

 

Depolama hizmeti büyük nakliyat firmaları tarafından verilmektedir. Bu hizmetin verilebilmesi için nakliyat firmasının geniş ve güvenli depolarının olması gerekmektedir ki firmamızda bu şekilde geniş ve güvenli depolara sahiptir. Bu hizmetten çeşitli nedenler ile ağır ev ya da ofis eşyalarını kullanmayacak kişiler yararlanmaktadırlar. Geniş depolarımıza eşyaların hepsi koyulabileceği gibi bir kısmını da koyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda da aynı koyduğunuz yenilikte ve temizlikte alabilirsiniz.

Eşyalarınızın depolarımızda bir süre beklemesini istediğinizde bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize gelerek bu eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapmakta ve kapalı kasa araçlarımıza yükleyerek depolarımıza getirmekteyiz. Bu şekilde paketleme yapılarak koruma altına aldığımız eşyaları depolarımıza yerleştirmekte ve zarar görmemesi içinde gerekli önlemleri almaktayız. Aldığımız önlemler arasında ise şunlar bulunmaktadır.

  • Yangın, sel deprem gibi doğal afetler olması ihtimaline karşın sigorta yapmaktayız.
  • Depolarımızı düzenli ilaçlayarak böcek ve haşerat oluşumunu önlemekte ve bunların eşyalara zarar vermesini önlemekteyiz.
  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta ve eşyalarda rutubet ve küf oluşumunu önlemekteyiz.
  • Depolarımızı düzenli olarak temizlemekte ve toz oluşumuna izin vermemekteyiz.

Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları en uygun olarak firmamız tarafından verilmektedir. Eşyalarınızın güvenli depolarımızda beklemesi sırasında bunun bütçelerinize yüksek maliyetler getirmemesi için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların alınacağı adres, miktarı ve ne kadar süre kalmasını istediğiniz gibi bilgiler değerlendirilerek bütçenize uygun fiyat teklifi yetkili arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Bu uygun fiyatlar ile eşyalarınızın istediğiniz kadar uzun bir süre burada kalmasını sağlamanız da mümkün olmaktadır. Eşyaların depolarımız da karışması gibi bir durum kesinlikle olmamakta bu konuda deneyimli ekiplerimiz özel istifleme yöntemleri ile her müşterinin eşyalarını ayrı olarak istiflemektedir.

Depolama hizmetimizden yararlandıktan sonra bu eşyaları almak istediğinizde firmamıza bir hafta kadar önce haber vermeniz eşyaların sorun yaşanmadan teslim edilmesi için yararlı olacaktır. Firmamız belirttiğiniz gün için planlama yaparak eşyaları istediğiniz adrese tam zamanında nakliye edecektir. Ankara ve çevre illerde yaşıyorsanız kıymetli eşyalarınızı bıraktığınız gibi yeni halleri ile sorun yaşamadan teslim almak için firmamızı tercih etmelisiniz.