Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti nakliyat firmalarının en çok verdiği hizmetlerin başında gelmektedir. İnsanlar çeşitli nedenler ile evlerini taşıma ihtiyacı duymakta ve bunun için de profesyonel hizmet almak istemektedirler. Bu şekilde eşyaları için güvenli bir nakliyat süreci olmasının sağlanmasını istemektedirler. Yücel nakliyat firmamız üstün kalitede hizmet vermekte ve bu şekilde eşyalar için güvenli ve konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Tecrübeli kişilerden oluşan geniş ekiplerimiz ile işimizi kısa sürede tamamlamakta ve yeni evinize en kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktayız.

Ev taşımanın tüm zorluğunu üzerinizden almakta ve eşyaların toplanmasından başlayarak yeni evinizde yerleştirilmesine kadar geçen süreçte alanında uzman kişiler ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların koruma altında olması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve her eşyayı kendi cinsine uygun olarak özel teknikler ve kaliteli ambalaj malzemesi ile paketlemekte ve üst düzey koruma altına almaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi ve yen evinizde ambalajının yapılması işlemini de ustalarımız ile yaparak sizi bu detaylar ile uğraştırmamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetinin belli bir fiyat ile verilmesi mümkün değildir. Bunun nedeni ise her evin eşyasının miktarının farklı ve nakliyatın da maliyetinin farklı olmasıdır. Bütçenize en uygun fiyatların belirlenmesi amacıyla da yetkili arkadaşlarımız ile evinize bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyaret sırasında oluşturacağımız fiyat teklifini kabul etmenizin ardından da bir taşınma planı oluşturmakta ve planı da adım adım uygulayarak sorun yaşanmadan evinizin taşınmasını sağlamaktayız. Belirlediğimiz fiyat teklifinin kesin olması ve taşınma sonrasında ise ilave bir maliyet çıkartılmaması prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetimizi kaliteli olarak veriyor olmamız ile artan talepleri karşılamak için firmamız büyümeye devam etmektedir. Ekiplerimizi genişletirken işinde en iyi olan kişileri seçmekte olmamıza rağmen düzenli eğitimler vermeye devam etmekteyiz. İş güvenliği konusunda da tüm önlemleri almakta gem personelimizin sağlığını korumakta hem de sizlerin sorun yaşamanızı önlemekteyiz. Ankara ilimizde ve çevre illerde yaşayan kişilerin sorun yaşamadan evlerini taşıyabilmelerini sağlamaktayız. Oline olarak iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.