Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetini uzun yıllardır deneyimli ekipleri ile vermekte olan firmamız kıymetli ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. İşlerinizi sürdürdüğünüz ofislerinizin taşınma nedeniyle uzun süre kapalı kalmasının sorun olacağını bilmekte ve bunun için geniş ekipler ile işimizi kısa sürede tamamlamaktayız. Yılın her gün çalışmakta ve bu sayede uygun olduğunuz zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız. Nakliyatı planlı olarak gerçekleştirmekte ve bu şekilde zaman kaybı yaşanmasını önlemekte, çıkabilecek aksilikler için de önceden önlemler almaktayız.

Ofis eşyalarının çok kıymetli olduğunu bilmekte ve bunların zarar görmemesi için de özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Her masanın eşyasını farklı kutulara yerleştirmekte ve bu şekilde yerleştirme sırasında sorun yaşanmasını önlemekteyiz. Ofiste bulunan mobilya ve elektronik eşyaların demontajını, yeni adreste de montajını firmamız bünyesinde yer alan ustalarımız gerçekleştirmektedir. Titiz bir şekilde paketlemesi yapılan eşyalar içleri süngerle kaplı araçlara yüklenerek yeni ofise taşınmakta burada yerleştirilerek yeni ofisiniz sizler için hazır hale getirilmektedir.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti Almanın Yararları

Ofis taşımacılığı hizmetini profesyonel olarak yapmakta olan firmamızı tercih etmeniz halinde alacağımız üst düzey koruma önlemleri ile eşyalarınız zarar görmeyeceği gibi ayrıca taşınma stresi yaşamanız önlenmekte ve yeni ofisiniz de işlerinizi kısa sürede devam ettirmeniz sağlanmaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerinde bulunan ofislerinizi şehir içinde olduğu gibi yeni bir şehre taşımanız gerektiğinde de üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığı için profesyonel hizmet almanız halinde şu avantajlardan yararlanmanız mümkün olmaktadır.

  • Eşyaları toplamak ve yerleştirmek içinm zaman harcamanıza gerek kalmamaktadır.
  • Asansörlü taşımacılık yapılarak eşyaların güvenli olarak eski ofisten alınarak araçlara yüklemesi yapılmakta ve yeni ofiste de aynı şekilde asansör sistemleri kullanılarak eşyaların zarar görmesi önlenmektedir.
  • Nakliyat geniş ekipler ile hızla sonuçlandırılarak zaman kaybı yaşamanız önlenmektedir.

Ofis taşımacılığı hizmetini sigortalı olarak vermekte ve bu şekilde istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.  Ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamız önceden ofisinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve bu ziyaret sırasında eşyaların miktarını görerek fiyat teklifini sunmaktadır. Fiyatlarımızın bütçenize uygun olması ile de memnun olmanızı sağlamaktayız.