Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetini uzun yıllara dayanan tecrübesi ile firmamız titizlikle vermektedir. Evinizi ya da ofisinizi başka bir şehre taşımanız gerektiğinde profesyonel ekiplerimiz eşyalarınız için maksimum güvenlik önlemi almakta ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşatmaktayız. Yeni bir şehre taşınmanın stresini ve zorluğunu sizlerin üzerinizden almakta ve taşınma sırasında yorulmanızı önlemekteyiz. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini önlemek için özel teknikler ile paketleme yapmaktayız.  Taşınmayı planlı olarak gerçekleştirmekte ve sizin uygun olduğunuz günde taşınabilmeniz için yılın her günü çalışmaktayız.

Evinizi taşımak için firmamızdan profesyonel hizmet almak istediğinizde bunun için belli bir fiyat listesi bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise her evin ve ofisin taşınmasının maliyetinin farklı olmasıdır. Bu nedenle de karşılıklı görüşme yapmak ve eşyalarınızı yerinde görmek için evinizi ziyaret etmekte ve ancak bu şekilde fiyat teklifimizi hazırlamaktayız. Evinize yaptığımız ziyaret için ise ücret almamaktayız.

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Şehirler arası nakliyat yapılması sırasında eşyaların uzun süre trafikte olması ile taşınması gereken kişiler için bir endişe yaratmaktadır. Bu endişeyi firmamız garantili nakliyat yaparak ortadan kaldırmaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınızın zarar görmeyeceği ve hizmetin tam zamanında tamamlanacağı konusunda garanti vermekteyiz. Bu garantiyi verebiliyor olmamız ise işini hatasız yapan tecrübeli ekipler ile hizmet vermemizdir.

Taşınma sırasında en önemli nokta olan eşyaların güvende olmasıdır. Bunun için TSE standardında kaliteli ambalaj malzemesi ve özel teknikler kullanmaktayız. Her eşyayı kendi cincine göre paketleme yaptıktan sonra da araçlarımıza istifleyerek hedef adrese nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Uzun yola çıkan eşyaların içinde olacağı araçlarımız kapalı kasa, içleri geniş ve süngerle kaplı olmakta bu araçları profesyonel sürücüler kullanmaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizi sigorta kapsamında vermekte ve Yücel nakliyat olarak sizlerin içinizin rahat olması için ilave önlemler almaktayız. Ankara içinde ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde ülkemizin her il ve ilçesine eşyalarınız zarar görmeden ve kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktayız. Şehirler arası nakliyat yapmakta olan firmamız işini hızla tamamlayarak yeni evinize kısa zamanda yerleşmenizi sağlamaktadır.