Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Nakliyat yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında eşyaların muhafazası gelmektedir. Eğer taşınacak doğru bir şekilde ambalajlanıp paketlenmezse istenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden eşyalar en doğru yöntemle, sağlam bir şekilde muhafaza edilmelidir. Özellikle kolay zarar görebilen eşyalar sınıfında yer alan televizyon, bilgisayar parçaları, mutfak eşyaları ve dekorasyon malzemeleri bu kuralın yerine getirilmesini zorunlu kılmaktadır. Bu zorunluluğu yerine getirebilmek için işini hakkıyla yapan şirketlerle çalışmanız gerekmektedir. Şirketimiz Bilecik’te yer almakta olup bahsettiğimiz konulara oldukça özen gösteren bir kurumdur. Özellikle sigortalı nakliyat sayesinde müşterilerinin mağdur olma olasılığı ortadan kaldırarak güvenli nakliyatın kurallarını baştan yazıyoruz.

Şehiriçi Nakliyat Firmamızın Sahip Olduğu Özellikler

İnsanlar genellikle şehiriçi nakliyat firması seçerken en ucuz olanı tercih etmeye eğilimlidir. Ancak bu durum kötü sonuçlara ve maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bilecik’te yer alan firmamız profesyonel ekibi ve geniş nakliyat filosu sayesinde istenmeyen durumların ortaya çıkma olasılığını sıfıra indirmektedir. Eşyalarınızın sayısına göre belirlediğimiz araç ile yapılan nakliye işleminiz yıllarca sürücülük yapmış tecrübeli şoförlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında indirme ve yükleme işlemleri sırasında oldukça dikkatli davranan ekip üyelerimiz de hizmet kalitemizi artırmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Sayesinde Eşyalarınızı Hızlıca Taşıyoruz

Şirketimiz kurulduğu yıldan bu güne kadar her zaman en güvenli ve en hızlı nakliyat şirketi olmak için var gücüyle çalışmıştır. Yurt dışındaki nakliye tekniklerini ülkemizde uygulayarak müşterilerine daha iyi nakliye hizmeti veren şirketimiz, her gün bir önceki günden daha iyi olmanın yollarını aramaktadır. Şirketimizde bulunan tecrübeli ve işinde uzmanlaşmış personellerimiz sayesinde marka bilinci oluşturmakta ve kendimizi daha geniş bir kitleye tanıtabilmekteyiz. Günümüzde en hızlı ve güvenli taşımacılık yöntemlerinden biri olarak kabul edilen asansörlü nakliyat tekniğimiz sayesinde en doğru nakliyat tekniğini taşımalarımızda uygulayabilmekteyiz.

Filomuzdaki araçlar ve taşıma işlemlerinde kullandığımız asansörler periyodik olarak çeşitli kontrollere tabi tutulmaktadır. Bakım gerektiği tespit edilen asansörler ve araçlar bakım tamamlanana kadar nakliye işlemlerinde kullanılmamaktadır. Bu sayede yaşanabilecek olası kazaların da önüne geçilmektedir. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimiz internet sitemizden daha detaylı bilgilere ulaşabilir.