Ankara Ofis Taşıma

Ankara Ev Taşıma
Haziran 7, 2021
Ankara Şehiriçi Nakliyat
Haziran 7, 2021

Ankara Ofis Taşıma

Ankara Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı hizmetini uzun yıllardır deneyimli ekipleri ile vermekte olan firmamız kıymetli ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. İşlerinizi sürdürdüğünüz ofislerinizin taşınma nedeniyle uzun süre kapalı kalmasının sorun olacağını bilmekte ve bunun için geniş ekipler ile işimizi kısa sürede tamamlamaktayız. Yılın her gün çalışmakta ve bu sayede uygun olduğunuz zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız. Nakliyatı planlı olarak gerçekleştirmekte ve bu şekilde zaman kaybı yaşanmasını önlemekte, çıkabilecek aksilikler için de önceden önlemler almaktayız. Ofis eşyalarının çok kıymetli olduğunu bilmekte ve bunların zarar görmemesi için de özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Her masanın eşyasını farklı kutulara yerleştirmekte ve bu şekilde yerleştirme sırasında sorun yaşanmasını önlemekteyiz. Ofiste bulunan mobilya ve elektronik eşyaların de-montajını, yeni adreste de montajını firmamız bünyesinde yer alan ustalarımız gerçekleştirmektedir. Titiz bir şekilde paketlemesi yapılan eşyalar içleri süngerle kaplı araçlara yüklenerek yeni ofise taşınmakta burada yerleştirilerek yeni ofisiniz sizler için hazır hale getirilmektedir.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti Almanın Yararları

Ofis taşımacılığı hizmetini profesyonel olarak yapmakta olan firmamızı tercih etmeniz halinde alacağımız üst düzey koruma önlemleri ile eşyalarınız zarar görmeyeceği gibi ayrıca taşınma stresi yaşamanız önlenmekte ve yeni ofisiniz de işlerinizi kısa sürede devam ettirmeniz sağlanmaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerinde bulunan ofislerinizi şehir içinde olduğu gibi yeni bir şehre taşımanız gerektiğinde de üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığı için profesyonel hizmet almanız halinde şu avantajlardan yararlanmanız mümkün olmaktadır.

  • Eşyaları toplamak ve yerleştirmek için zaman harcamanıza gerek kalmamaktadır.
  • Asansörlü taşımacılık yapılarak eşyaların güvenli olarak eski ofisten alınarak araçlara yüklemesi yapılmakta ve yeni ofiste de aynı şekilde asansör sistemleri kullanılarak eşyaların zarar görmesi önlenmektedir.
  • Nakliyat geniş ekipler ile hızla sonuçlandırılarak zaman kaybı yaşamanız önlenmektedir.

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetini sigortalı olarak vermekte ve bu şekilde istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.  Ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamız önceden ofisinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve bu ziyaret sırasında eşyaların miktarını görerek fiyat teklifini sunmaktadır. Fiyatlarımızın bütçenize uygun olması ile de memnun olmanızı sağlamaktayız.Ankara Ofis nakliyatı konusunda çalışma yapan, Ankara ofis taşıma firması vardır. Ancak kurumsal taşıma şirketi olarak, profesyonel ofis ve büro nakliye hizmeti olan firma sayısı azdır. Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansörleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. Ankara her bölgede organize şekilde çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve bürolarınızı taşıyoruz. İlkeli ve prensipli duruşuyla Ankara’da nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektörde zirve yapmıştır. En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur. İş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir.Size en iyi sonucu verene kadar tüm şirketimiz canla başla profesyonel mücadele verir. Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız de-monte edilir. De-monte olan eşyalarınız hijyenik şekilde paketlenir. İkinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya de-monte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır.  Ankara Evden eve nakliyat konusunda en önemli olan konu profesyonel elemanlarıdır. Sahada çalışan tüm ekiplerimiz uzman ve seçkin kişilerden oluşur. Aradığınız profesyonel ofis ve büro taşıma uzman marangozlar ile Ankara Yücel Nakliyat şirketimizde. Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz.

 

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konularda biride dosya, klasör, arşiv, ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir.Ankara Yücel Nakliyat size özel paketleme ve kolileme sistemi sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Ofis taşıması hereksin işi değildir. Dalında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Paketlerin üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekip tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ve ikinci yere aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir türlü kolaylıklarından faydalanın. Ankara ‘ da kurumsal yapı içinde faaliyet gösteren tek firması Ankara Yücel Nakliyat  Şirketidir. Ofis taşıması şehirler arasında en iyi taşıma firmasıyla yapılmalıdır. Ankara’nın en iyi ofis nakliyatı bizde.Dar merdivenler ve yüksek katlarda ofis taşımak artık sorun değil. Ankara Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her kata ofis ve iş yeriniz sorunsuz taşınıyor. Sizin ofis ve iş yerinizi en iyi şekilde taşıyabilmek için, yurt dışından taşıma asansörleri getirdik. Bu asansörler yüksek teknolojiye sahip ve modern taşıma asansörleridir. Sizde bizimle içiniz rahat şekilde ofis ve iş yerinizi asansörlü taşıma sistemiyle taşıtırsınız. En iyi şekilde asansörlü ofis ve iş yeri taşıması yaptırmak için bizi arayın. Sorunsuz ofis nakliyatı için bizi arayınız.

Sigorta Ve Ürün Güvenliği : Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Ankara Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız. Ankara Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz. Ankara Evden Eve Nakliyat firması Ankara Yücel Nakliyat Eşyalarınızı sigortalayarak , herhangi bir eşya çizilmesi, kırılması ,taşırken zarar görmesi durumunu üzerine alarak eşyalarını sigortalamaktadır. Sigortalı eşyalarınız herhangi bir durumda yerine yenisi getirilerek, ücreti ödenerek veya zararı onararak sigortayı işleme sokmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir