Ankara Şehiriçi Nakliyat

Ankara Ofis Taşıma
Haziran 7, 2021
Ankara Asansörlü Nakliyat
Haziran 7, 2021

Ankara Şehiriçi Nakliyat

Ankara Şehiriçi Nakliyat

Daha ucuz ve taşınmanızı sağlayacak fırsatlara geçmeden önce birkaç temel noktadan bahsetmek gerekiyor. Uzmanlar profesyonel ev taşıma hizmeti ile ilgili olarak sadece asansörlü evden eve nakliyat fiyatı değil, yapılacak işin kalitesi de önemli diyor. Bundan ötürü sizde; en iyi Ankara Evden Eve Nakliyat firması ile kaliteli ve ucuz olarak ev taşıma hizmeti almayı deneyin. Ayrıca, taşınma öncesi evinize keşif yapılması için firmadan ücretsiz ekspertiz talep edin. Özellikle inceleme yapılarak, taşıma ücreti ve yapılacak hizmet resmi hale getirilmelidir. Firma sizden taşıma günü ekstra ücret almayarak verdiği tüm sözü yerine getirmeyi taahhüt edecektir. Şehiriçi taşımacılık hizmetini profesyonel ekipleri ile vermekte olan firmamız sektörde uzun yıllardır yer almakta ve getirdiği yenilikler ile de rakiplerine örnek olmaya devam etmektedir. Avrupa’da geliştirilen yeni nakliyat yöntemlerini ülkemize ilk getiren firma olmayı başarmakta ve eşyalarınız için güvenli ve konforlu bir nakliyat süreci sunmaktayız. Evinizi, ofisinizi yeni bir adres taşımanız gerektiğinde eşyaların toplanması, yerleştirilmesi ve nakliyatının yapılması işlemini firmamız alanında uzman kişiler ve kapalı kasa araçları ile gerçekleştirmektedir.

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmesini önleyecek en önemli nokta doğru malzeme ve cinsine uygun teknik ile paketleme ve ambalajlama yapılmasıdır. Firmamızın paketleme ve ambalajlama yapan kipleri düzenli eğitimler almakta ve işlerini hatasız olarak yapmaktadır. TSE standardında malzeme kullanmakta ve kırılma ihtimali yüksek eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır.

Paketlemesi yapılan eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında bina merdivenleri kullanılmamakta bunun yerine firmamızın sahip olduğu portatif asansör sistemleri kullanılmaktadır. Bu asansörlerimiz ile eşyalar hızla ve güvenli olarak eşyalara alınmakta özel yöntemler ile istiflenmektedir. İçleri geniş araçlarımızda eşyalar sıkışmadan, trafikte sarsılmadan e zarar görmeden nakliye edilmektedir. Yeni adreste de aynı sistem kullanılarak asansör sistemi kurularak eşyalar evin içine alınmaktadır.

Şehiriçi Taşımacılık Fiyatları : Ankara Şehiriçi taşımacılık ihtiyacı farklı nedenler ile ortaya çıkmakta ve bu nedenle de fiyat ancak taşınacak eşyaların miktarına ve gideceği adresin uzaklığına bağlı olarak belirlenmektedir. Bu nedenle de Yücel Nakliyat firmamız bizi tercih eden müşterilerimize telefonda fiyat vermemekte ancak eşyaları yerinde gördükten ve diğer gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyatı belirlemektedir. Sunduğumuz fiyat teklifinin kesin olmasını sağlamakta nakliyat sonuçlandıktan sonra ilave maliyetler çıkartmamaktayız. Fiyat teklifimizi sunmak için yaptığımız ziyaret için ücret almamakta ve bu sırada eşyaların taşınması sırasında yapacağımız sigorta için de ekspertiz yapmaktayız. Şehiriçi taşımacılık hizmetini vermekte olan firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine taşınmanız sırasında memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet vererek de en uygun olduğunuz günde taşınabilmenizi sağlamaktadır. Taşınmanın stresli bir durum olduğunu bilerek anlayışlı olarak hizmet vermekte ve ayrıca işimizi de tam zamanında tamamlamaktayız.

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

 

Ev, ofis veya iş yeri tarzında yapılması gereken tüm Şehir içi nakliyat işleriniz uzman ekiplerden oluşan taşıma personellerimiz sayesinde sigortalı ve asansörlü evden eve nakliyat ayrıcalığıyla sunuluyor. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz depolama, mobil asansör kiralama ve şehirler arası taşıma işleriniz piyasa şartlarına uygun ücretler ile verilir. Özellikle son zamanlarda ülkece yaşadığımız ekonomik sıkıntılardan dolayı, yaşanan yüksek nakliye ücretlerinde kişiye ve firmalara özel indirimlerle sunuyoruz.

Profesyonel Nakliye Almak İçin Neler Yapılmalı: Aile şirketi olarak kurulan çok sayıda ufak ölçekli Ankara şehir içi taşıma firması vardır. Ama, profesyonel anlamda hizmet sunan kurumsal nakliye firma sayısı parmakla gösterilecek kadar az sayıdadır. Tabi ki, eşya taşınırken aile sıcaklığında olmalıdır. Fakat, ciddiyet olmadan bu işlerde başarı yakalamak çok zordur. Ankara’nın tüm noktalarında profesyonel olarak iş yeri, evden eve nakliyat, fuar ve ofis taşımak için dikkat edilmesi gereken koşullar şunlardır;

  • Kurumsal şehir içi iş yeri ve evden eve nakliyat firması seçin.
  • Sözleşme yapmadan taşıma rezervasyonu yapmayın.
  • Firma logosu taşıyan kamyonlar talep edin.
  • Gelen ekipteki tüm personeller tek tip Yücel nakliyat logolu kıyafet giymelidir.
  • Sigortalı olarak şehir içi garantili taşıma hizmeti almak en önemli kuraldır.

Ankara Şehir içi Nakliyat yaptığımız tüm işlerde başarıyı yakalamak amacıyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine dayalı taşıma hizmeti sunduk. Özellikle son dönemde hızla ilerleyen teknolojinin etkisi sayesinde gelişen Ankara şehir içi asansörlü ev taşıma sayesinde nakliye sorunları pratik olarak çözüldü.Şehir içi asansörlü ev taşıma ücretleri her nakliye firmasında aynı fiyat aralığında değildir. Bununda farklı sebepleri ve uzun yıllara dayanan mazisi vardır. Çünkü, yıllarca İzmir şehir içi nakliye sektöründe tecrübe kazanan işinin erbabı nakliye firması ile korsan ve yarı profesyonel iş yapan firmaların taşıma ücretleri bir olamaz.Siz değerli müşterilerimize şartlar ne olursa olsun, temiz malzemeler kullanarak hijyenik olarak evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Özellikle son zamanlarda adını sıkça duyduğunuz korona virüs benzeri bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engellemek amacıyla, hijyen şartlarına uygun olarak Ankara şehir içi evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Koltuk, halı, yataklar ve hurç benzeri bez eşyalarınız streç filme sarılmadan taşınmaz. Ayrıca, şehir içi veya şehirler arası taşıma fark etmez. Tüm taşımalarda streç üzerine ek olarak korunaklı patpat ambalajlar kullanılır.

Sözleşme : Ankara Yücel Nakliyat firması müşterisine verdiği önemi ve değeri her türlü sizlere belirtmektedir. Karşılıklı güveni güçlendirmek için Nakliyat sözleşmesi hem nakliyeci hem müşterinin haklarını korumak için imzalanan ve yapılacak olan iş ile ilgili bilgilerin yer aldığı birçok maddeden oluşan bir sözleşme olup bu sözleşmede aşağıda yer alan maddelere yer verilmektedir.

1- Yükleme ve boşaltma tarihi.
2- Yükleme ve boşaltma adresi.
3- Daire’nin hangi kattan hangi kata taşınacağı ve asansörlü mü yoksa asansörsüz mü taşınacağı belirtilmeli.
4- Evin büyüklüğü (1+1, 2+1 veya 3+1 gibi).
5- Taşımacılık işlemlerinde ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı ve nelerin nakliye şirketi tarafından paketleneceği belirtilmeli.
6- Taşımacılık ücretinin ne kadar olduğu ve ödemenin ne şekilde yapılacağı ve ne zaman yapılacağı belli olmalı.
7- Taşımacılık fiyatına KDV’nin dahil olup olmadığı belirtilmeli.
8- Taşımacılık sigortası ile ilgili ek bilgiler yer almalı.

Ankara Evden Eve Nakliyat öncesi nakliye şirketi ile sözleşme imzalamanız son derece önemlidir. Hem nakliye şirketi hem altına kaşesini basıp imzasını attığı sözleşmeye sadık kalmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sözleşmenin yanında özellikle Ankara şehirler arası Nakliyat yapılacak olan taşımacılıklarda sigorta poliçesini talep ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir