Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat
Haziran 7, 2021
Şehiriçi ambalajlama
Ankara Nakliyat
Haziran 7, 2021

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız donanımlı alt yapısı ile sizlere uygun bütçeli kalite taşıma hizmeti sunmak için kurulmuştur. Başta ticari amaçlı kurulan firmamız; esas kazancın müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu fark etmiştir. Bundan dolayı, sizlere en iyi şekilde hizmet sunmak için en iyi ekipler ve modern çağa uygun ekiplerle çalışıyoruz. Muhteşem konumuyla ülkemiz taşınmanın tüm noktalarda etkin olmasına sebep oluyor. Sadece yük ve ev taşımacılığı değil, uluslar arası nakliye de çok yoğun şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı bir çok sorun kendiliğinden oluşmaya başlıyor. Ankara Şehirler Arası Nakliyat Alanında isim yapmış firmamız Ankara Yücel Nakliyat kendini geliştirme konusunda oldukça başarılı bir firma olduğunu ispatlamış bulunmaktadır.

Eşya taşınırken, ilden ile maliyet ve Ankara içi maliyet farklı hesaplanır. Şehir içi taşımalar kısa mesafelidir. Fakat; şehirler arası hem kilometre olarak hem de risk açısından daha maliyetli olur. Kullanılan mazot, çalışan ekip sayısı ve eşyanın taşınacağı için geçen süre maliyeti belirleme konusunda etkili olur.Hayallerinizde yaşattığınız ve özlem duyduğunuz evden eve taşımacılık hizmetini size ciddi anlamda indirim yapılmış maliyetler ile sunuyoruz.

300+ çalışan kadromuz ile Türkiye’nin ve Ankara halkının ihtiyaç duyduğu güvenli taşımayı gerçekleştiriyoruz. Tamamı firmamıza ait kamyonlar, taşıma asansörleri, sarma malzemelerimiz ile hızlı bir şekilde evden eve eşya sevkiyatı yapıyoruz. Ayrıca, Türkiye’de ilk kez mobil asansör ile sigortalı evden eve eşya taşıma hizmeti sunan tek kurumsal nakliye firmasıyız.

Koli aramak, asansör bulmak, eleman derdine düşmek veya eşyayı taşıyacak kamyon aramaya son verin. İller arası ve İzmir içi taşıma işlerinizde Ankara Yücel  Nakliyat ile toplaması içerisinde olan ful sigortalı ev taşıyın. Elleriniz hiç bir eşyaya değmeden güvenli olarak istediğiniz her noktaya uzman marangozlar ve usta taşıyıcılar ile ev eşyalarınız gönderilsin.Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmeti alacak yurttaşlarımıza buradan çağrı yapıyoruz. Daha önce yaşadığınız kötü deneyimlerden dolayı, oluşan taşınma korkularınızı size profesyonel hizmet sunarak unutturuyoruz. Ayrıca, taşınma öncesi ve sonrası oluşabilecek risklerden dolayı yaşadığınız paniğe son veriyoruz.Türkiye genelinde şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamız; en iyi deneyime sahip ekipler, bakımlı ve yeni araçlara sahip geniş araç filosu ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sizde profesyonel şehirler arası ev taşıma deneyimi yaşamak ve rahat taşınmak istiyorsanız, kolay ve hızlı olarak sunduğumuz taşıma hizmetinden faydalanın. Ankara Şehirler Arası Nakliyat hizmetini sorunsuz, garantili, sigortalı ve kaliteli hizmet verebilmek adına itina ile tasarlanmış, her boy ebatlarda özel yapım çelik kasa kapalı ev taşıma araçları, araç içi özel yapım askılık dolaplar, kişiye özel her ebatlarda kutulama kolileri, yurt dışında ithal edilmiş hidrolik, teleskopik yük taşıma asansörleri ve işinde ehli uzman marangoz, profesyonel güvenilir taşıma elemanları ile ekonomik uygun fiyatlar ile sigortalı asansörlü ev taşımayı tüm Türkiye geneli ilden ile, evden eve ve geri dönüş araçları ve şehirler arası parça eşya taşıma olarak hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine kaliteli nakliye çalışmaları sunulmaktadır. Bu alanda Ankara  şehirler arası nakliyat taleplerinde sunulan sigortalı taşımacılık hizmetleri ile çok daha güvenli bir şekilde eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Eşyalarınızın profesyonel ve alanında uzman taşıma ekiplerimiz ile kaliteli bir şekilde taşınması mümkün olacaktır. Bu konuda oldukça deneyimli ve bir çok olumlu referansa sahip olan firmamız şehirler arası taşımacılık alanında aldığı ödüller ile alanında lider firma olduğunu defalarca kanıtlamış durumda.şehirler arası taşımada ambalaj malzemesi olarak hijyenik özellikleri ile bilinen havalı naylonlar ya da Kraft kağıtlar tercih edilebiliyor bunun başlıca nedenleri ise daha dayanıklı malzemeler olması ve eşyalarınızın hiç bir şekilde zarar görmemesidir.Kullandığımız malzemeler ISO onaylı ürünler olup her taşımada farklı ve sıfır ürünleri tercih ediyoruz.Ankara’dan  tüm Türkiye geneline sevkıyatlar yapılmakta ve ev, ofis, banka, iş yeri, okul taşımacılık çalışmalarında sorunsuz hizmetler sunulmaktadır. Tüm eşyalarınız şehirler arası nakliyat hizmetleri başlığında çizikler dahi oluşmadan kilometrelerce uzaklıktaki yeni adresine teslim edilmektedir. Bu şekilde ekonomik ve kaliteli nakliye çözümleri hazırlanmakta ve gelen her hizmet talebinde memnuniyetler oluşturan çalışmalar sunulmaktadır.

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

Tecrübe : Kurulduğumuz günden beri yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız bu vizyonu sayesinde Ankara evden eve nakliye sektöründe sürekli olarak büyümektedir. Her biri alanında uzman olan personelimiz eşya taşıma hizmetinin ilk anında son anına kadar özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Sıfır hata parolası ile verdiğimiz hizmetler sayesinde bugüne kadar binlerce müşterimize kusursuz evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirdik. Firmamıza güvenen müşterilerimize daima en iyi hizmet vermeye çalışıp onların güvenini asla boşa çıkarmamaya çalıştık. Bu konuda başarılı olduğumuzu da müşterilerimizin bizlere geri dönüşleri sonrası daha çok anlamaktayız.Unutmayın ki, taşınırken en önemli konulardan biri çalışan personelin işte anlaması, tecrübeli ve güvenilir olması hususudur. Ayrıca, mobilya söküm takım işlerinde çalışan marangozların eli işe yatkın olması vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır.Eve girerken ekip başı iyi bir planlama ile düzenli taşımanın idareciliğini iyi yapmalıdır. Çocuk odası, yatak odası ve salonda olan tüm mobilyaların sistemli şekilde sökülüp paketlenmesi yapılır. Eşyanın taşınacağı binaya asansör sistemi kuruluyorsa, teleskopik veya kurmalı asansör ile eşya sağa sola çarpmadan araca indirilir.

Sigorta Ve Ürün Güvenliği : Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Ankara Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız. Ankara Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz. Ankara Evden Eve Nakliyat firması Ankara Yücel Nakliyat Eşyalarınızı sigortalayarak , herhangi bir eşya çizilmesi, kırılması ,taşırken zarar görmesi durumunu üzerine alarak eşyalarını sigortalamaktadır. Sigortalı eşyalarınız herhangi bir durumda yerine yenisi getirilerek, ücreti ödenerek veya zararı onararak sigortayı işleme sokmaktadır.

Eşya paketleme : Ankara Şehirler Arası Nakliyat Eşya Paketleme hizmeti sektörde her dönemde oldukça önemli bir hizmet olmuştur. Bu hizmeti başarılı bir şekilde sunabilen firmalar sektörde her zaman en popüler firmalar olmuştur. Eşya paketleme hizmetinde dikkat edilmesi gereken ilk şey paketleme malzemesinin kalitesidir. Paketleme malzemesi ne kadar kaliteli olursa sizin işiniz o kadar kolay olacaktır. Ayrıca paketleme ustalarınızın da iyi olması oldukça önemlidir. Eşya paketleme işlemi evinizi taşıttığınız nakliyat firmasının ya da sizlerin, eşyalarınızın gerekli kontrollerini yaptıktan sonra, koşullara ve taşınmaya uygun bir şekilde paketleyip nakliyat aracına yüklenmesi demektir. Ankara Evden eve nakliyat işlemlerinin en zahmetli işi kimilerine göre eşya paketleme olmaktadır. Her ne kadar önemsiz ve kolay gibi gözükse de, yanlış bir eşya paketleme işleminde değer verdiğiniz eşyaların zarar görmesine yol açabilir. Bu bağlamda eşya paketleme evden eve nakliyat yapmak isteyen kişiler için büyük önem taşımaktadır. Ankara Evden eve nakliyat işleminde paketleme insanların göz ardı ettiği ama aslında önem vermesi gereken konulardan biridir. Hayatımızda yaptığımız her işin bir tekniği ve belirli bir amacı olduğu gibi eşya paketleme işleminin de belirli teknikleri ve dikkat edilmesi gereken kuralları vardır. Örneğin; bardak ve tencere gibi mutfak eşyalarınız daha hassas bir şekilde ve farklı bir sistemle paketlenirken, salon bölümünüzdeki eşyalarınız daha farklı bir sistemle paketlenebilmektedir. Rastgele yapılan her eşya paketleme işlemi, eşyalarınızın hasar görme oranını büyük ölçüde arttırmaktadır. Ankara Evden eve nakliyatınızda eşya paketleme işlemi yalnızca eşyaları paketlemek değil, taşımak istediğiniz eşyaları ve fazlalıkları bir düzene sokmak ve taşınmaya hazır hale getirmek demektir. Dolayısıyla ev taşıma işleminizde belli bir düzen içinde hareket ederseniz bu evden eve nakliyat işleminizi hem hızlandırır hem de belirli bir düzen içinde yönlendirdiğiniz için nakliyatınızla ilgili endişe duymazsınız. Ankara Evden eve nakliyat hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti gibi işlemlerde büyük avantajlar sağlarken eşya paketleme ek hizmetinde de; Profesyonel bir ekip ile çalışılması, Ekibin önce eşya kontrolü yapması, Belirli bir düzene ve paketleme sistemine uygun bir şekilde yapılması, Olası bir hasar durumunda eşya sigortasından yararlanabilmeniz, Nakliye ekibinin kullanıcılar tarafından yüksek puan alan ekiplerden seçilmesi, Yanınızda çalışacak kişi sayısını sizin belirlemeniz, Hizmet bedelinin uygun olması, Eşyalarınızın, nakliyat aracına, taşımaya uygun bir şekilde yerleştirilmesi, Nakliyat ekibinin, eşyalarınıza en az sizin kadar önem vermesi, gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir