Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat hizmetini firmamız modern teknolojiye sahip olan portatif yük asansörleri ile vermektedir. Binaların çok katlı olarak yapıldığı günümüzde bu binaların merdivenlerinin eşya taşımaya uygun olmaması nedeniyle taşınma sırasında eşyaların zarar görme riski büyük olmaktadır. Yücel Nakliyat firmamız bu riski ortadan kaldırmakta ve asansör sistemleri kullanmaktadır. Taşınma günü binanın önüne getirilen asansörün önce kurulumu yapılmakta ve ardından test aşamasına geçilmektedir. Test sırasında sorunsuz olarak çalışması hainde de paketleme ve ambalajlaması yapılmış eşyalar bu asansörlere yüklenerek araçlara alınmaktadır.

Asansör sistemlerinin kullanılmasının yararları arasında taşınma sırasında bina sakinleri ile sorun yaşanmasını önlemesidir. Çok katlı binalarda bulunan asansörlerin kullanılmak istenmesi ya da merdivenlerin nakliyat sırasında zarar görmesi nedeniyle bina sakinleri ile sorunlar yaşanmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz halinde ise bu sorunlar asla yaşanmamaktadır.

Güvenilir Nakliyat Firmaları

Asansörlü Nakliyat yapan firmamız asansörlerinin düzenli bakımlarını yaptırmakta ve tüm belgelerine de sahip olmaktadır. Asansörleri eğitimli kişiler kullanmakta ve eşyaların taşınması sırasında sorun yaşanması da önlenmektedir. Firmamız Ankara ve tüm ilçelerinde yüksek binalarda yaşayan kişiler için taşınmanın sorun olmasını önlemekte ve kısa sürede taşınmanın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Asansörlerin kullanılması ile kol gücü kullanılmadan eşyaların taşınması sırasında güvenlik üst düzeyde olmakta ve zamandan da tasarruf sağlanmaktadır. Yeni adresinde yine üst katlarda olması halinde portatif asansör bu binanın önüne getirilerek kullanılmaya devam edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat fiyatları nedir sorusunun cevabının ise tek başına verilmesi doğru değildir. Firmamız üst katlarda olan eşyaların nakliyesi için portatif yük asansörlerini kullanmakta ve bunuda sizlere verdiği için fiyatın içinde sunmaktadır. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamız yetkili personeli bir ziyaret gerçekleştirmekte ve bu ziyarette eşyalar görülerek kaçıncı katta olduğu ve kaçıncı kata taşınacağı gibi pek çok bilgi alınarak fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Bu fiyatın içinde asansör kullanımı da yer almaktadır. Teklifimizin kabul edilmesinin ardından da taşınma günü belirlenerek planlama yapılmakta ve eşyalarınızın zarar görmeyeceği bir taşınma süreci sunulmaktadır. Üstün kalitede hizmetimiz ile memnun olacağınız bir taşınma deneyimi sunmaktayız.