Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

Ankara Adana Mersin ve Kayseri arasında 1972-1987 yılları arasında açık kamyon taşımacılığı yapan firmamız 1987 yılında revizyona girerek ve filosuna yeni tarz ev taşıma kamyonları ekleyerek yeni bir iş dalı oluşturmuştur. 1994 yılından itibaren bütün araçlarımızı sadece ev taşıma kamyonları haline getirerek sadece o işe yöneldik.

Sadece ev taşımakla kalmayıp banka , hastane, ekipman, fabrika taşımalarıda yaparak her dalda sektörün ihtiyacına cevap verdik.
AMACIMIZ öncelikle müşteri memnuniyetli hizmetimizle sizi yaptığımız işle memnun etmek ve sizin değerli referanslarınıza layık olmaktır.

İster büromuza (Kamyon Sahamıza Tesis) gelip bir kahvemizi içer bizimle tanışırsınız isterseniz ücretsiz keşif elemanı isteyebilirsiniz. Keşif elemanı en kısa zamanda gelip size yer ve koşulları görerek en ekonomik fiyatı verecektir buna emin olunuz. Kabul ettiğiniz takdirde sizinle iyi bir taşınma planı yaparak sorunu bitirecektir.Evden Eve Nakliyat, Ankara Yücel Nakliyat, Ankara : Karşıyaka Mahallesi 408. Cadde No:45/A-4 Yenimahalle - Ankara Tel: 0312 335 6692


Hakkımızda