Keçiören Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021
Eryaman Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden eve nakliyat hizmeti nakliyat firmalarının en çok verdiği hizmetlerin başında gelmektedir. İnsanlar çeşitli nedenler ile evlerini taşıma ihtiyacı duymakta ve bunun için de profesyonel hizmet almak istemektedirler. Bu şekilde eşyaları için güvenli bir nakliyat süreci olmasının sağlanmasını istemektedirler. Yücel nakliyat firmamız üstün kalitede hizmet vermekte ve bu şekilde eşyalar için güvenli ve konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Tecrübeli kişilerden oluşan geniş ekiplerimiz ile işimizi kısa sürede tamamlamakta ve yeni evinize en kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktayız. Ev taşımanın tüm zorluğunu üzerinizden almakta ve eşyaların toplanmasından başlayarak yeni evinizde yerleştirilmesine kadar geçen süreçte alanında uzman kişiler ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların koruma altında olması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve her eşyayı kendi cinsine uygun olarak özel teknikler ve kaliteli ambalaj malzemesi ile paketlemekte ve üst düzey koruma altına almaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi ve yen evinizde ambalajının yapılması işlemini de ustalarımız ile yaparak sizi bu detaylar ile uğraştırmamaktayız

Tecrübe : Keçiören  Evden Eve Nakliyat firmamız Ankara Yücel Nakliyat çalışanları son derece profesyonel, kaliteli ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. İşinin ehli olan 300+ çalışanımız ile Ankara Evden Eve Nakliyat firmaları arasında isim yapmış bir firmayız.  İşinin ciddiyetinin ve taşıdıkları sorumluluğun farkında olan elemanlarımız, arasında Ankara Yücel Nakliyat firmamızın kuruluşundan bu yana bizimle aynı yolda ilerleyen elemanlarımızda mevcuttur. İşinde Uzman elemanlarımızın hepsi deneyim olup , İşi kalfasına veya çırağına bırakmadığımızı bilmenizi isteriz. Verilen hizmet her daim müşteri memnuniyeti ve müşteri referansı ile sonuçlanarak bizleri bu evreye getirmişlerdir.Tüm çalışanlarımız sigortalı dır.

Sigorta Ve Ürün Güvenliği : Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Ankara Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız. Ankara Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz.Keçiören  Evden Eve Nakliyat firması Ankara Yücel Nakliyat Eşyalarınızı sigortalayarak , herhangi bir eşya çizilmesi, kırılması ,taşırken zarar görmesi durumunu üzerine alarak eşyalarını sigortalamaktadır. Sigortalı eşyalarınız herhangi bir durumda yerine yenisi getirilerek, ücreti ödenerek veya zararı onararak sigortayı işleme sokmaktadır.

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

Sözleşme : Ankara Yücel Nakliyat firması müşterisine verdiği önemi ve değeri her türlü sizlere belirtmektedir. Karşılıklı güveni güçlendirmek için Nakliyat sözleşmesi hem nakliyeci hem müşterinin haklarını korumak için imzalanan ve yapılacak olan iş ile ilgili bilgilerin yer aldığı birçok maddeden oluşan bir sözleşme olup bu sözleşmede aşağıda yer alan maddelere yer verilmektedir.

 1. Tüm ev eşyasının toplanması, ambalajlanması , mobilyaların ve beyaz eşyaların sökülüp takılması firmamıza aittir.
 2. Tüm eşyaların taşınması sırasında firmamız çalışanlarının sebebiyet verdiği hasarlardan firmamız sorumludur.
 3. Ev sahibinin yaptığı ambalajlamadan dolayı doğacak hasarlardan firmamız sorumlu değildir.
 4. Ev sahibinin taşıma işleminden önce evinde değeli eşyalarının olmaması zorunludur.
 5. Aksi taktirde sorumluluk kabul edilmez.(para , altın vs.)
 6. Ev sahibinin hasar konusunda itirazlarını hizmetin hemen bitiminde bildirmesi gerektmektedir.
 7. Ekip evden ayrıldıktan sonra vuku bulunan itirazlar kabul edilmez.
 8. Çelik kasa, piyano darbeli matkap montajları (duvara sabitlenen ürünler)fiyata dahil değildir.
 9. Site girişine mesafe olan durumlar bildirilmediği takdirde araçlarımızın apartmana yanaşamaması durumunda iş yükü artacağından dolayı personele ilave ücret ödenir.Bu fark ev sahibine yansıtılır.
 10. Eksper Hizmeti sadece taşınılan evi görür. Yeni taşınılacak olan evin kat durumunu ev sahibinin bildirisine güvenilerek sözleşme yapılır. Yeni taşınılacak olan evin kat durumunu ev sahibinin bildirdiğinden farklı kat durumu çıkması halinde personele ek ücret ödenmektedir . Bu fark ev sahibinden talep edilir.
 11. Avize bağlantınız eğer avize kancalarınız mevcut ise yapılır.
 12. Beyaz eşya bağlantılarının eğer yerleri hazır ise yapılır.
 13. Doğalgaz bağlama yetkimiz olmadığından, şohben, kombi, doğalgaz sobası, klima ve uydu anteni bağlantıları yapılmamaktadır.
 14. Perdelerinizin evinizden sökümü ve ambalajlanması firmamıza ait olup , yeni evinize montajı firmamıza ait değildir.
 15. Taşıma gününde mutabık kalındıktan sonra , eşya sahibinin vazgeçmesi durumunda alınan Kapora iade edilmez.
 16. İş bitiminde ücretin tamamının teslim alınması zorunludur.
 17. Ev sahibinin hasar talebinde bulunabilmesi için fatura alıp KDV ödemesi zorunludur.
 18. Bu sözleşme 16 maddeden oluşup , ihtilaf halinde Ankara İş Mahkemeleri Yetkilidir.

Paketleme ve Taşıma : Eşya paketleme işlemi evinizi taşıttığınız nakliyat firmasının ya da sizlerin, eşyalarınızın gerekli kontrollerini yaptıktan sonra, koşullara ve taşınmaya uygun bir şekilde paketleyip nakliyat aracına yüklenmesi demektir. Keçiören Evden eve nakliyat işlemlerinin en zahmetli işi kimilerine göre eşya paketleme olmaktadır. Her ne kadar önemsiz ve kolay gibi gözükse de, yanlış bir eşya paketleme işleminde değer verdiğiniz eşyaların zarar görmesine yol açabilir. Bu bağlamda eşya paketleme evden eve nakliyat yapmak isteyen kişiler için büyük önem taşımaktadır. Keçiören Evden eve nakliyat işleminde paketleme insanların göz ardı ettiği ama aslında önem vermesi gereken konulardan biridir. Hayatımızda yaptığımız her işin bir tekniği ve belirli bir amacı olduğu gibi eşya paketleme işleminin de belirli teknikleri ve dikkat edilmesi gereken kuralları vardır. Örneğin; bardak ve tencere gibi mutfak eşyalarınız daha hassas bir şekilde ve farklı bir sistemle paketlenirken, salon bölümünüzdeki eşyalarınız daha farklı bir sistemle paketlenebilmektedir. Rastgele yapılan her eşya paketleme işlemi, eşyalarınızın hasar görme oranını büyük ölçüde arttırmaktadır. Ankara Evden eve nakliyatınızda eşya paketleme işlemi yalnızca eşyaları paketlemek değil, taşımak istediğiniz eşyaları ve fazlalıkları bir düzene sokmak ve taşınmaya hazır hale getirmek demektir. Dolayısıyla ev taşıma işleminizde belli bir düzen içinde hareket ederseniz bu evden eve nakliyat işleminizi hem hızlandırır hem de belirli bir düzen içinde yönlendirdiğiniz için nakliyatınızla ilgili endişe duymazsınız. Keçiören Evden eve nakliyat hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti gibi işlemlerde büyük avantajlar sağlarken eşya paketleme ek hizmetinde de; Profesyonel bir ekip ile çalışılması, Ekibin önce eşya kontrolü yapması, Belirli bir düzene ve paketleme sistemine uygun bir şekilde yapılması, Olası bir hasar durumunda eşya sigortasından yararlanabilmeniz, Nakliye ekibinin kullanıcılar tarafından yüksek puan alan ekiplerden seçilmesi, Yanınızda çalışacak kişi sayısını sizin belirlemeniz, Hizmet bedelinin uygun olması, Eşyalarınızın, nakliyat aracına, taşımaya uygun bir şekilde yerleştirilmesi, Nakliyat ekibinin, eşyalarınıza en az sizin kadar önem vermesi, gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir