Mamak Evden Eve Nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021
Çankaya Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat

Ankara Yücel Nakliyat firmamız Mamak Evden Eve Nakliyat firmamız Türkiye’nin Başkenti Ankara’da siz değerli müşterilerimize her semtinde hizmet vermektedir.Ankara Evden Eve Nakliyat Taşıma sektöründe ev eşyalarının toplama işlemini yapan ender firmalardan biriyiz. Ör.; beyaz eşya, kombi, çanak ve yüklük söküm ve montajı, tüm küçük ve büyük eşyalar dahil olarak toplanır. Her eşya için özel kutulama malzemeleri kullanılır. Ankara Yücel Nakliyat tarafından bütün eşyalarınız toplanarak Mamak evden eve nakliyat işlemi anahtar teslim olarak yapılmaktadır. Ankara Yücel Nakliyat, parça eşya taşımacılığı için tercih edebileceğiniz güvenli bir adres. Şirketimiz eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp kapalı aracımızla taşınacağınız yeni evinize güvenli bir şekilde teslim ilkesiyle çalışmaktadır. Bizi arayarak taşıtmak istediğiniz eşya listenizi bildirerek taşıma fiyatı alabilir, ya da mail formumuz aracılığıyla fiyat bilgisi alabilirsiniz. Parsiyel taşımada çoğu zaman hemen ertesi gün teslimat yapılamamaktadır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz zaman muhakkak teslim tarihi ile ilgili bilgi alınız. Mamak Evden Eve Nakliyat, ister şehir içi nakliyat, ister Ankara şehirler arası nakliyat taşıma anlaşmalı sigorta firmamız aracılığı ile tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Taşınma gününden önce sigorta poliçeniz hazırlanarak sizlere teslim edilir. Sigorta doğal afet, kaza yada taşınma işlemleri sırasında eşyalarınızın hasar görmesi durumunda işleme alınır. Mali Mesuliyet Sigortası nakliyatçıyı koruyan bir sigorta poliçesidir. Mamak Evden eve nakliyat penceresinden baktığımızda Mali Mesuliyet Sigortası nakliyatçıyı ve dolaylı olarak evden eve taşınan kişiyi, taşınma esnasında üçüncü şahıslardan gelebilecek trafik kazası başta olmak üzere oluşacak zararlara karşı koruma sağlıyor. Bu poliçe nakliyatçının adına düzenlenir. Tazminat hakkı doğarsa tazminat nakliyatçıya ödenir. Mal sahibinin nakliyatçıdan tazminat talep etmesi için Mamak Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi yapmış olması gerekmektedir. Mamak evden eve nakliyat ya da ofis taşıma hizmeti arayanlar için Ankara  Kiralık Asansör hem hızlı hem de uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Taşınma işlemlerinde eşyaların güvenli bir şekilde aktarımı oldukça önem arz eder. Eşyaların eski binadan yeni adrese götürülmesi esnasında bazı olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Örnek vermek gerekirse, yüksek katta bulunan bir eve merdiven aracılığı ile eşyaların aktarılması sırasında sürtme ve çarpma gibi hadiseler sıkça yaşanır. Kimi binalarda merdiven boşluğunun dar olması, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, yatak, baza ve dolap gibi eşyaların taşınması sırasında hasarlar oluşmasına sebebiyet verir. Bunlara örnek olarak bina içinde duvarların ya da lambaların zarar görmesi ile eşyalarda oluşabilecek hasarlar gösterilebilir. Bu nedenle de Mamak asansörlü evden eve nakliyat artık olmazsa olmaz bir seçenek haline gelmiştir.

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

 

Mamak Evden Eve Nakliyat hizmeti mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Ankara Yücel Nakliyat ile Ankara içi ya da Ankara’dan Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat yapabilirsiniz. Firmamız, eşyalarınızı istediğiniz adrese büyük bir özenle taşır. Size ise sadece oturmak kalır.
Taşınma sürecinizi planladıktan öncelikle ekspertiz personelimiz evinize gelir ve eşya miktarını hesaplar. Ardından belirtilen günde, firmamızın deneyimli personeli evinize gelerek paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Bu işlem esnasında büyükten küçüğe tüm eşyalarınız, kırılmaya ve parçalanmaya karşı özel malzemelerle kaplanır. Böylelikle evden eve nakliyat sırasında oluşabilecek hasarların en baştan önüne geçilmiş olur. Büyük dikkatle nakliye kamyonuna aktarılan eşyalarınız, yeni adresinizde de aynı özenle taşınır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri söküp paketlenir. Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar. Nakliye sırasında eşyalarınızda 50.000tl nakliyat sigortası bulunmaktadır.Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir