Nakliyat Firmaları

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Nisan 30, 2019

Nakliyat Firmaları

Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları verdikleri profesyonel hizmet ile taşınması gereken eşyaların hedef adrese güvende olarak nakliyesini gerçekleştirmektedirler. Yücel Nakliyat firmamız sektörün köklü ve lider firmaları arasında yer almakta dinamik ekipleri ile üstün kalitede hizmet vermektedir. Firmamız modern nakliyat yöntemlerini kullanmakta ve ayrıca işini hatasız yapan geniş ekipleri ile hızlı nakliyat çözümleri sunmaktadır. Firmamızın verdiği nakliyat hizmetlerini ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

  • Şehirler arası nakliyat
  • Şehiriçi nakliyat
  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Depolama
  • Asansörlü taşımacılık
  • Sigortalı nakliyat

Ankara merkezli bir firma olarak şehrimizde oluşan tüm nakliyat ihtiyaçlarını tam zamanında karşılayabilmek için büyümeye devam etmekte olan firmamıza verdiği kaliteli hizmet ile taleplerde artmaya devam etmektedir. Şehir içinde olduğu gibi ülkemizin hiçbir noktasına uzak demeden eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız. Güvenilir olmanın öneminin farkında olarak nakliyat hizmetimizi tam zamanında vermekte asla bir gecikme yaşanmasına izin vermemekteyiz. Sizlerin kıymetli eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için de tüm güvenlik önlemlerini almaktayız.

Profesyonel Nakliyat Hizmetinde Olması Gereken Özellikler

Nakliyat firmaları şehrimizde çok sayıda bulunmaktadır. Bu firmaların arasında biz işimizi profesyonel olarak yapmakta ve taşınmanın sizler için yorucu ve stres dolu bir süreç olmasına izin vermemekteyiz. Taşınma sırasında yorulmamanız için eşyaların toplanması, paketleme ve ambalajlamasını firmamızın bu konuda eğitimli ekipleri ile yapılmaktadır. Mobilyalar ve elektronik eşyalar da ustalarımız tarafından sökülmekte taşınma sırasında zarar görmemesi için ambalajlaması yapılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar içleri köpüklü kutulara yerleştirilmektedir.

Üstün kalitede hizmet vermekte olan firmamız çok katlı binaların artması ile birlikte asla bina merdivenlerini kullanmamakta bunun yerine asansörlü taşımacılık yapmaktadır. Binanızın önüne getirilen portatif asansör sistemlerimizi kullanıyor olmamız ile eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci sağlamanın yanında ayrıca nakliyatında süresinin kısalmasını sağlamaktayız.

Nakliyat firmaları arasında bizler düşük müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bunun için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınması gereken eşyaları yerinde görerek bütçenize en uygun fiyat teklifimizi hazırlamaktayız. Firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir