Paketleme Ve Ambalajlama

Eşya paketleme ve ambalajlama nakliyat hizmetinde en önemli nokta olarak yer almaktadır. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi ve güvende olması için bu işlem mutlaka deneyimli ekipler ile yapılmalıdır. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer almakta olan firmamız işini mükemmel yapan ve eşyalarınızı kendi eşyaları gibi gören kişilerden oluşan ekipler ile hizmet vermektedir. Bu şekilde de üst düzey koruma altında taşınmasını sağlamaktadır.

Nilay nakliyat firmamız eşyaların paketleme ve ambalajlaması sırasında kaliteli malzeme kullanmaktadır. Ev eşyalarının cinslerinin farklı olduğu bilinmekte ve bunların da kendi cinsine uygun olarak paketlemesi yapılmaktadır. Mobilyaların ve elektronik eşyaların ambalajlaması yapılmadan önce demontajı yapılmaktadır. Yeni adreste de montajlarını yine firmamızın ustaları yapmaktadır. Geniş ekipler ile çalışmakta ve bu şekilde işlemin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Eşya paketleme ve ambalajlama eskiden taşınma sırasında ev sahiplerinin en çok sıkıntı yaşadıkları işlemlerdi. Oysa günümüzde firmamız bu sıkıntıyı ortadan kaldırmakta eşyaların toplanması ve yeni evinizde yerleştirilmesi işlemini tecrübeli ekipleri ile yaparak yorulmanızı önlemektedir. Bütün nakliyat sürecini yetkili arkadaşımız ile koordine etmekte ve gerekli denetimi yapmaktayız. Bu sayede sizlerin taşınma sürecinde eşyaların başında olmanıza gerek bırakmamaktayız. Ev eşyalarının arasında kırılma ihtimali yüksek eşyalarda bulunmaktadır. Bunlar için ayrıca koruma önlemleri alınması gerekmekte firmamız da buna çözüm olarak içleri köpüklü kutular kullanmaktadır.

Eşya paketleme ve ambalajlama firmamız tarafından tüm müşterilerine sunulan bir hizmettir ve bunun için ayrı bir ücret almamaktadır. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde yetkili arkadaşlarımızın yapacakları ziyaret ile bu fiyat teklifi eşyalar yerinde görülerek gerekli diğer bilgiler alınarak hazırlanmaktadır. Düşük kar marjı ile çalışmakta olan firmamız sunduğumuz fiyatın bütçenize uygun olmasını sağlamaktadır. Ankara şehrimizin tüm ilçelerinde yaşayan kişilerin evlerini ve ofislerini taşımaları gerektiğinde bunun için üstün kalitede hizmet almasını sağlamaktayız. Kapalı kasa araçlarımıza eşyaları yüklemeden önce özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapmakta ve güvence altına almaktayız. Detaylı bilgi için yetkili arkadaşlarımız ile online görüşebilirsiniz.