Parça Eşya Nakliyatı

Parça eşya taşımacılığı nakliyat hizmetimiz gün geçtikçe daha çok talep görmeye başlamıştır. Bunun nedeni ise hizmet kalitemizin yüksek olması ve bu kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile veriyor olmamızdır. Artan talepleri karşılamak için firmamız büyümeye devam etmekte ve ekiplerini işini severek yapan kişilerden oluşturmakta ve bu kişilerinde gerekli işbaşı eğitimlerini almasını sağlamaktadır. Kapalı kasa içleri geniş araçlarımız ile nakliyat hizmetini vermekte ve bu araçların içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız.

Bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişiler bunun için çözüm aradıklarında kargo şirketlerinin yüksek maliyetleri ile karşılaşmaktadırlar. Oysa Yücel Nakliyat firmamız bu hizmeti uygun fiyatlar ile vermekte ve istediğiniz tüm eşyaların hedef adrese nakliyatını gerçekleştirmektedir. Parça eşyalarınız adresinizden alınarak yeni adrese teslim edilmektedir. Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama da firmamızın tecrübeli ekipleri ile yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılıyor?

Parça eşya taşımacılığı hizmetini kısaca açıklamak gerektiğinde aynı yönde taşınacak eşyaların tek bir araç ile taşınması ile maliyetin düşürülerek sizlerin bunun için yüksek bütçeler ayırmanıza gerek olmamasıdır. Bu hizmetten bir miktar eşyasını yazlığına, okuyan çocuğunun öğrenci evine göndermek isteyen kişiler gibi evini daha uygun maliyet ile taşımak isteyen kişiler de yararlanmaktadır. Kapalı kasa araçlarımızın içlerinin geniş olması ile eşyalar araçlarımızın içinde sıkışmadan ve birbirine karışmadan nakliye edilmektedir. Bu hizmet alanında deneyimli ekiplerimiz ile verilmekte olmasının yanında dilerseniz eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında sizlerde başında olarak yapılan işlemi görebilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığı hizmeti için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde yetkili arkadaşlarımız sizden gerekli bilgiyi alacak ve eşyaları yerinde görmek ve fiyat teklifini sunmak için de evinize ücret almadan bir ziyaret gerçekleştireceklerdir. Teklifimizi kabul etmenizin ardından da nakliyatın yapılması için uygun olduğunuz gün belirlenerek eşyalar adresinizde paketleme yapıldıktan sonra araçlara yüklenerek nakliyat gerçekleştirilecektir. Ankara içinde ve tüm ilçelerine olduğu gibi ülkemizin tüm il ve ilçelerine sizler için hizmetimizi götürmekte ve eşyalarınızı maksimum koruma altında taşımaktayız.