Sincan Evden Eve Nakliyat

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021
Mamak Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021

Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat

Ankara Yücel Nakliyat firmamız Sincan Evden Eve Nakliyat olarak hizmet vermektedir. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ile ön planda olmaktan onur duymaktayız. Müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı sürdürürken her daim bu sayede yükselişe geçmiş bulunmaktayız.Sincan evden eve nakliyat ekibi, yenilenen yüzü ve güvenilir çalışma kadrosu ile daha güçlü bir şekilde karşınıza çıkıyor. Amacımız, kaliteli işleri daha uygun fiyata sizinle buluşturmak ve bunu da kısa bir süre önce yerine getirmiş bulunuyoruz. Ankara Yücel evden eve markasını daha değerli hale getirmek ve daha geniş kitleler ile tanıştırmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Nakliye sektöründe devrim niteliğinde çalışmalara imza attık ve bunu sizinle de buluşturuyoruz. Sincan Evden eve Nakliyat hizmetlerinin yanı sıra paketleme ve depolama gibi ek hizmetlerimiz de mevcuttur ve ihtiyacınız olduğu her an sizler de iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sincan Evden Eve Nakliyat çalışmaları öncesinde eşyalarınızı sigortalıyor ve bir sözleşme imzalıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve güven duygusunu daha güçlü hale getirmek adına bu tür bir tercih yaptık ve aldığımız yorumlar da gayet olumlu.

Sigortalı nakliyecilik ile birlikte eşyalarınıza en küçük zarar dahi gelse bu zararı karşılıyoruz. Aklınız kalmasın çünkü firma olarak tüm detayları düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz. Sizleri memnun edebilmek bizim için önemli ve ekip arkadaşlarımız da hali hazırda bu durumun farkındadır. Sizler de bu deneyimi yaşamak ve güvenilir nakliye hizmetleri ile birlikte yeni adreslerinize ulaşmak isterseniz eğer firmamızı tercih edebilirsiniz. Haftanın her günü çalışmalarımıza devam ediyor ve en uygun fiyat garantisi ile birlikte kusursuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Detaylar için ofisimizi ziyaret ederek çalıma arkadaşlarımız ile de tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.Planlı bir çalışma prensiplerine sahip olan firmamız evden eve hizmetinin her aşamasında çok dikkatli ve hassas davranır. Buda nakliyat hizmetinin kaliteli, hızlı ve güvenli olmasını sağlar. Biz biliyoruz ki, nakliyat hizmetinde birçok sorun çıkabilir. Kapların dar yapılmış olması, binanın yüksek olması, eşyaların çok farklı ebatlarda olması gibi. Firmamız tüm bunların bilincinde ve gerekli tedbir ve önlemleri alarak çevreye ve eşyalarınıza zarar vermeden güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlamaktır. Yalnızca evden eve nakliyat yapılacak eşyanın taşınacağı iki il arasındaki mesafeyi hesaplamak her ne kadar faydalı olsa da yeterli değildir. Aynı zamanda bu hesaplama tam doğru ve bilgilendirici değildir. Sincan Evden eve nakliyat fiyatı eşyalarınızın hacminden tutun taşınılacak evin konumu ve özelliklerine kadar bir çok etkene göre değişmektedir.

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

Sincan Evden Eve Nakliyat fiyatı hesaplanırken nakliye aracının eşyayı götürürken dolu, eşyayı indirdikten sonra ise dönüş aşamasında boş olarak geri geleceği düşünülerek geri gelirken karşılaşılacak maliyetler de fiyata dahil edilmektedir. Kimi zaman eşyalarının taşınmasını isteyen müşterilerimiz (özellikle kamu görevlilerinin tayini esnasında) karşılıklı olarak atandıkları yerdeki arkadaşlarıyla anlaşarak vb. aracın dönüşte boş gelmemesini sağlayabilmektedir. Bu gibi durumlarda maliyetlerde azalma olabilir ve bu nakliyat fiyatına pozitif etki yapacak şekilde yansıyabilir.

Sincan Evden Eve Nakliyat aşınma öncesi bir eşya listesi hazırlamanız, evden eve taşınma esnasında meydana gelebilecek olan eksik, kayıp veya teslim edilip edilmeme gibi olumsuz sorunları kolay ve hızlı bir şekilde önleyebilmenizi sağlar. Ankara Şehirler arası veya şehir içi evden eve taşınırken elinizde bir eşya listesi bulunmasına özen gösterin. Sincan Evden Eve Nakliyat öncesinde bu hazırlamış olduğunuz eşya listesininin Sincan Evden Eve Nakliyat firmasına da vermeniz durumunda kayıp olan veya teslim edilmeyen eşyalarınız olup olmadığını kontrol etmeniz çok daha kolay olacaktır. Öncelikle evden eve nakliyat öncesi eşya listenizi hazırlayın ve daha sonra diğer işlemlerinize başlayın. Sizin için hazırlamış olduğumuz örnek eşya listesini bu işlem için kullanabilirsiniz. Taşınmak süreci gerçekten çok önemli ve özen gerektiren bir iştir. Bu süreçte eşyalarınızın sorunsuz taşınması için evden eve nakliyat öncesinde taşınma sürecinizi yazılı olarak bir plan dahilinde yapmanız sizin için çok önemli avantajlar sağlayacaktır. Böylece taşınma sürecinde daha az sorunla karşılaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız örnek taşınma planını aşağıdan indirebilir ve uygulayabilirsiniz.

Sözleşmede bulabileceğiniz maddeleri sizlere kısaca listeleyelim.

 1. Tüm ev eşyasının toplanması, ambalajlanması , mobilyaların ve beyaz eşyaların sökülüp takılması firmamıza aittir.
 2. Tüm eşyaların taşınması sırasında firmamız çalışanlarının sebebiyet verdiği hasarlardan firmamız sorumludur.
 3. Ev sahibinin yaptığı ambalajlamadan dolayı doğacak hasarlardan firmamız sorumlu değildir.
 4. Ev sahibinin taşıma işleminden önce evinde değeli eşyalarının olmaması zorunludur.
 5. Aksi taktirde sorumluluk kabul edilmez.(para , altın vs.)
 6. Ev sahibinin hasar konusunda itirazlarını hizmetin hemen bitiminde bildirmesi gerektmektedir.
 7. Ekip evden ayrıldıktan sonra vuku bulunan itirazlar kabul edilmez.
 8. Çelik kasa, piyano darbeli matkap montajları (duvara sabitlenen ürünler)fiyata dahil değildir.
 9. Site girişine mesafe olan durumlar bildirilmediği takdirde araçlarımızın apartmana yanaşamaması durumunda iş yükü artacağından dolayı personele ilave ücret ödenir.Bu fark ev sahibine yansıtılır.
 10. Eksper Hizmeti sadece taşınılan evi görür. Yeni taşınılacak olan evin kat durumunu ev sahibinin bildirisine güvenilerek sözleşme yapılır. Yeni taşınılacak olan evin kat durumunu ev sahibinin bildirdiğinden farklı kat durumu çıkması halinde personele ek ücret ödenmektedir . Bu fark ev sahibinden talep edilir.
 11. Avize bağlantınız eğer avize kancalarınız mevcut ise yapılır.
 12. Beyaz eşya bağlantılarının eğer yerleri hazır ise yapılır.
 13. Doğalgaz bağlama yetkimiz olmadığından, şohben, kombi, doğalgaz sobası, klima ve uydu anteni bağlantıları yapılmamaktadır.
 14. Perdelerinizin evinizden sökümü ve ambalajlanması firmamıza ait olup , yeni evinize montajı firmamıza ait değildir.
 15. Taşıma gününde mutabık kalındıktan sonra , eşya sahibinin vazgeçmesi durumunda alınan Kapora iade edilmez.
 16. İş bitiminde ücretin tamamının teslim alınması zorunludur.
 17. Ev sahibinin hasar talebinde bulunabilmesi için fatura alıp KDV ödemesi zorunludur.
 18. Bu sözleşme 16 maddeden oluşup , ihtilaf halinde Ankara İş Mahkemeleri Yetkilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir