Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Kızılay Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Haziran 7, 2021

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden eve nakliyat yapılırken eşyaların güvenliğine dikkat ederek hizmet vermektedir. Eşyaların çizilmesini ve kırışmasını engellemek için gerekli ambalajlar yapılmaktadır. Gerekli ekipmanlar kullanılarak eşyalara zarar gelmeden taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Müşterinin isteğine göre eşyaların kolileme aşaması yapılmaktadır. Yenimahalle evden eve nakliyat firmamız ofis, büro eşya taşımacılığı da yapmaktadır. Yüksek katlı binalarda asansör vasıtası ile eşyalar taşınmaktadır. Bu şekilde çok katlı binalarda taşınmak sorun olmaktan çıkmaktadır. Güvenli şekilde kısa sürede taşınmak imkanı bulunmaktadır. On kat üzeri binalarda bile Süratle eşyalar asansör vasıtası ile vasıtalara yüklenmektedir. Az kişi ile çok eşya taşımaya uygun asansörlü taşımacılıkta firmamız tecrübe sahibidir. Asansörlerin bakımı doğru bir şekilde zamanında yapıldığı için herhangi bir aksaklık yaşanmamaktadır. Halatların sağlamlığına özen gösterilmektedir. Nakliyeyi sağlayan araçlarımız bakımlı ve taşımacılık hizmetine uygun olmaktadır. Ağır yükler taşımaya uygun araçlarımızın yanında uzun yolda nakliye yapmaya müsait araçlar mevcuttur.

Paketleme ve Taşıma : Eşya paketleme işlemi evinizi taşıttığınız nakliyat firmasının ya da sizlerin, eşyalarınızın gerekli kontrollerini yaptıktan sonra, koşullara ve taşınmaya uygun bir şekilde paketleyip nakliyat aracına yüklenmesi demektir. Yenimahalle Evden eve nakliyat işlemlerinin en zahmetli işi kimilerine göre eşya paketleme olmaktadır. Her ne kadar önemsiz ve kolay gibi gözükse de, yanlış bir eşya paketleme işleminde değer verdiğiniz eşyaların zarar görmesine yol açabilir. Bu bağlamda eşya paketleme evden eve nakliyat yapmak isteyen kişiler için büyük önem taşımaktadır. Ankara Evden eve nakliyat işleminde paketleme insanların göz ardı ettiği ama aslında önem vermesi gereken konulardan biridir. Hayatımızda yaptığımız her işin bir tekniği ve belirli bir amacı olduğu gibi eşya paketleme işleminin de belirli teknikleri ve dikkat edilmesi gereken kuralları vardır. Örneğin; bardak ve tencere gibi mutfak eşyalarınız daha hassas bir şekilde ve farklı bir sistemle paketlenirken, salon bölümünüzdeki eşyalarınız daha farklı bir sistemle paketlenebilmektedir. Rastgele yapılan her eşya paketleme işlemi, eşyalarınızın hasar görme oranını büyük ölçüde arttırmaktadır. Ankara Evden eve nakliyatınızda eşya paketleme işlemi yalnızca eşyaları paketlemek değil, taşımak istediğiniz eşyaları ve fazlalıkları bir düzene sokmak ve taşınmaya hazır hale getirmek demektir. Dolayısıyla ev taşıma işleminizde belli bir düzen içinde hareket ederseniz bu evden eve nakliyat işleminizi hem hızlandırır hem de belirli bir düzen içinde yönlendirdiğiniz için nakliyatınızla ilgili endişe duymazsınız. Yenimahalle Evden eve nakliyat hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti gibi işlemlerde büyük avantajlar sağlarken eşya paketleme ek hizmetinde de; Profesyonel bir ekip ile çalışılması, Ekibin önce eşya kontrolü yapması, Belirli bir düzene ve paketleme sistemine uygun bir şekilde yapılması, Olası bir hasar durumunda eşya sigortasından yararlanabilmeniz, Nakliye ekibinin kullanıcılar tarafından yüksek puan alan ekiplerden seçilmesi, Yanınızda çalışacak kişi sayısını sizin belirlemeniz, Hizmet bedelinin uygun olması, Eşyalarınızın, nakliyat aracına, taşımaya uygun bir şekilde yerleştirilmesi, Nakliyat ekibinin, eşyalarınıza en az sizin kadar önem vermesi, gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

 

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   okey oyna   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

 

Ücretsiz Ekspertiz : Firmamız taşımacılık hizmeti vereceği adrese önceden bir ekip göndererek eşyaların ekspertizini yapar. Bu sırada verilen hizmet ücretsiz olup eşyalar bu aşamada sigortalanır. Ayrıca eşyaların nasıl transfer edileceğinden hangi gün nakliyesi gerçekleşeceğine kadar tüm detaylar ücretsiz ekspertiz hizmetimizde karara bağlanır.

Sözleşme : Ankara Yücel Nakliyat firması müşterisine verdiği önemi ve değeri her türlü sizlere belirtmektedir. Karşılıklı güveni güçlendirmek için Nakliyat sözleşmesi hem nakliyeci hem müşterinin haklarını korumak için imzalanan ve yapılacak olan iş ile ilgili bilgilerin yer aldığı birçok maddeden oluşan bir sözleşme olup bu sözleşmede aşağıda yer alan maddelere yer verilmektedir.

 1. Tüm ev eşyasının toplanması, ambalajlanması , mobilyaların ve beyaz eşyaların sökülüp takılması firmamıza aittir.
 2. Tüm eşyaların taşınması sırasında firmamız çalışanlarının sebebiyet verdiği hasarlardan firmamız sorumludur.
 3. Ev sahibinin yaptığı ambalajlamadan dolayı doğacak hasarlardan firmamız sorumlu değildir.
 4. Ev sahibinin taşıma işleminden önce evinde değeli eşyalarının olmaması zorunludur.
 5. Aksi taktirde sorumluluk kabul edilmez.(para , altın vs.)
 6. Ev sahibinin hasar konusunda itirazlarını hizmetin hemen bitiminde bildirmesi gerektmektedir.
 7. Ekip evden ayrıldıktan sonra vuku bulunan itirazlar kabul edilmez.
 8. Çelik kasa, piyano darbeli matkap montajları (duvara sabitlenen ürünler)fiyata dahil değildir.
 9. Site girişine mesafe olan durumlar bildirilmediği takdirde araçlarımızın apartmana yanaşamaması durumunda iş yükü artacağından dolayı personele ilave ücret ödenir.Bu fark ev sahibine yansıtılır.
 10. Eksper Hizmeti sadece taşınılan evi görür. Yeni taşınılacak olan evin kat durumunu ev sahibinin bildirisine güvenilerek sözleşme yapılır. Yeni taşınılacak olan evin kat durumunu ev sahibinin bildirdiğinden farklı kat durumu çıkması halinde personele ek ücret ödenmektedir . Bu fark ev sahibinden talep edilir.
 11. Avize bağlantınız eğer avize kancalarınız mevcut ise yapılır.
 12. Beyaz eşya bağlantılarının eğer yerleri hazır ise yapılır.
 13. Doğalgaz bağlama yetkimiz olmadığından, şohben, kombi, doğalgaz sobası, klima ve uydu anteni bağlantıları yapılmamaktadır.
 14. Perdelerinizin evinizden sökümü ve ambalajlanması firmamıza ait olup , yeni evinize montajı firmamıza ait değildir.
 15. Taşıma gününde mutabık kalındıktan sonra , eşya sahibinin vazgeçmesi durumunda alınan Kapora iade edilmez.
 16. İş bitiminde ücretin tamamının teslim alınması zorunludur.
 17. Ev sahibinin hasar talebinde bulunabilmesi için fatura alıp KDV ödemesi zorunludur.
 18. Bu sözleşme 16 maddeden oluşup , ihtilaf halinde Ankara İş Mahkemeleri Yetkilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir