Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi taşımacılık hizmetini profesyonel ekipleri ile vermekte olan firmamız sektörde uzun yıllardır yer almakta ve getirdiği yenilikler ile de rakiplerine örnek olmaya devam etmektedir. Avrupa’da geliştirilen yeni nakliyat yöntemlerini ülkemize ilk getiren firma olmayı başarmakta ve eşyalarınız için güvenli ve konforlu bir nakliyat süreci sunmaktayız. Evinizi, ofisinizi yeni bir adres taşımanız gerektiğinde eşyaların toplanması, yerleştirilmesi ve nakliyatının yapılması işlemini firmamız alanında uzman kişiler ve kapalı kasa araçları ile gerçekleştirmektedir.

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmesini önleyecek en önemli nokta doğru malzeme ve cinsine uygun teknik ile paketleme ve ambalajlama yapılmasıdır. Firmamızın paketleme ve ambalajlama yapan kipleri düzenli eğitimler almakta ve işlerini hatasız olarak yapmaktadır. TSE standardında malzeme kullanmakta ve kırılma ihtimali yüksek eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır.

Paketlemesi yapılan eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında bina merdivenleri kullanılmamakta bunun yerine firmamızın sahip olduğu portatif asansör sistemleri kullanılmaktadır. Bu asansörlerimiz ile eşyalar hızla ve güvenli olarak eşyalara alınmakta özel yöntemler ile istiflenmektedir. İçleri geniş araçlarımızda eşyalar sıkışmadan, trafikte sarsılmadan e zarar görmeden nakliye edilmektedir. Yeni adreste de aynı sistem kullanılarak asansör sistemi kurularak eşyalar evin içine alınmaktadır.

Şehiriçi Taşımacılık Fiyatları

Şehiriçi taşımacılık ihtiyacı farklı nedenler ile ortaya çıkmakta ve bu nedenle de fiyat ancak taşınacak eşyaların miktarına ve gideceği adresin uzaklığına bağlı olarak belirlenmektedir. Bu nedenle de Yücel Nakliyat firmamız bizi tercih eden müşterilerimize telefonda fiyat vermemekte ancak eşyaları yerinde gördükten ve diğer gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyatı belirlemektedir. Sunduğumuz fiyat teklifinin kesin olmasını sağlamakta nakliyat sonuçlandıktan sonra ilave maliyetler çıkartmamaktayız. Fiyat teklifimizi sunmak için yaptığımız ziyaret için ücret almamakta ve bu sırada eşyaların taşınması sırasında yapacağımız sigorta için de ekspertiz yapmaktayız.

Şehiriçi taşımacılık hizmetini vermekte olan firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine taşınmanız sırasında memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet vererek de en uygun olduğunuz günde taşınabilmenizi sağlamaktadır. Taşınmanın stresli bir durum olduğunu bilerek anlayışlı olarak hizmet vermekte ve ayrıca işimizi de tam zamanında tamamlamaktayız.